Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan menthetnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthetnék meg egy veszekedésekkel, féltékenységgel teli kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején azt éreztem, amit most is szeretnék, és amire most is vágynék, hogy én vagyok számára a világ közepe, voltak kis huncut pillanatok, flörtölt velem, nem csak ismerkedéskor, de már együttélés alatt is. Jelenleg viszont teljesen az elentétje, sokszor azt érzem, mintha egy idegennel élnék együtt. Mostanában akármivel készülök, akármilyen játékos dolgot találok ki, minden kudarcba fullad. Már totálisan szánalmasnak érzem magam, tegnap is behívtam magamhoz zuhanyozni, majd amikor végeztünk, elkezdtem orálisan kielégíteni, de ez az ötlet sem jött be. Emiatt én egyre féltékenyebb, feszültebb vagyok és nem tudom mit rontok el. Akár pasi, akár csaj vagy, ha van bármi olyan ötleted, aminek alkalmazásával újra "belém szeretne", kérlek írd le.

Köszi előre is. :)



2021. nov. 26. 22:11
1 2
 11/11 VMárk válasza:
Sehogy jobban jársz ha befejezed.
2021. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!