Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki anyagi okok miatt nem akar válni?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen a helyzetetek? Mennyivel járnál rosszabbul egy válással?

2021. nov. 27. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Ismerek ilyet

A férj jo férj es apa mindenük megvan.

Kémia nincs csak a nő reészéről, nem szerelmes de azért van szex.


Ő nem is az anyagiak miatt nem lép le, hanem a korabbi tapasztalatai miatt miszerint irto ritka az a férfi aki jo férj és apa és ezr soha nem cserélné le. Inkabb marad hu es odaado anya (dolgozik is) es inkább lemond a férfiakrol es van inkább egy papuccsal.


Ja másik bnőm detto ugyanez.

Nem a Férfit nézik, hanem azt hogy vele biztonságos kiegyensulyozott a családi élet.


Baratnoim közül állandoan csak en lógok ki a sorból, inkabb egy link pasi,de szerelem, meg kémia az első. Egyszeruen képtelen vagyok azt elengedni hogy olyannal legyek akiért testileg lelkileg odavagyok még akkor is, ha egyszer majd lelép elhagy megcsal vagy akármi.

Olyan euforiában tudok úszni a szerelemtől szextől, hogy huszadrangu lesz valahogy az hogy házasságot gyereket tervezzek, es normalis férjjelölttet keressek.


Most is hatalmas szerelem van koztunk olyannal, aki viszint nem valo apának meg ilyesmi. Képtelen lennék elengedni mégis.


De nagyon sok nő van inkabb ugy a férje mellett, hogy nem is az igazival van tulajdonkeppen, hanem csak mert jo ferj, jo apa, anyagi támasz es megbecsüli.


Az eletunk is igy homlokegyenesen mas a bnoimmel.

Nekik tizenévek ota 1 pasijuk van (halálig), nekem meg nem tudom már hanyadik..

2021. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Nos. Egy biztonságos családi hátteret es anyagi támaszt engednének el azzal ha válnának. Ami az utodvédelem miatt a legnagyobb butaság lenne.


A tapasztalataik jók a bnoimnek.


Tenyleg ritka az a ferfi aki le is nyűgöz de családra is alkalmas egy életen át. En speciel ilyet még életemben nem láttam, de ők sem...


1.voltam

2021. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
olyan is van hogy a nő anyagi lakhatási okok miatt kényelemből nem akar az öreg papi pasijától megválni akivel nem házasok ..
2021. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ismerek ilyet

közös vagyon, hitel. Ha külön menne, nem tudná kigazdálkodni, így együtt él vele

2021. nov. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen van. Pl. Falun egy közösen felépített családi ház. Viszonylag rendezett életkörülmények. Ezt a falusi hàzat eladva, felezve jutna 3-3 millió. Ebből aztán semmit nem tudnának kezdeni, mehetnének öregségükre albizni. Így inkább a nyugodt élet a saját hazban. 45 éves 42 éves férfi akikről írtam. Mindketten dolgoznak.
2021. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak amiatt, de...hullámzó kapcsolat, egyszer nagyon fent, egyszer nagyon lent. A mélypontoknál játszik a válás gondolata. De akkor közös lakás helyett két fél lakásár albérletben élve, ugrana a kényelmes anyagi élet, jönne, hogy mindennek nézni az árát, egy nagyobb kiadásra gyűjteni hónapokon keresztül, egy wellness hétvége csak nosztalgia maradna...tehát a mélypontokban inkább próbálok nem indulatból dönteni, hanem arra gondolni, hogy szárnyalni többször szoktunk mint rossz pillanatokat, napokat élni.
2021. nov. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen en, van egy gyermekunk akinek van egy genetikai betegsege,jelenleg is es a jovoben is fejlesztesekre van szuksege.En egyedul nem tudom megoldani.Igy marad a boldogtalan elet,de tudom,hogy a gyerekemnek biztositani tudja a szukseges fejleszteseket.
2021. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Anyagi és főleg családi,a gyerekek miatt. Kémia már régóta nincs, külön is alszunk. Szinte csak lakótársak vagyunk.
2021. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!