Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdésben maradtunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdésben maradtunk, de meggondoltam magam?

Figyelt kérdés

Szakítottam a parkapcsolatommal hosszas idő után. Nagyon fájt kimondani, de felgyűltek a dolgok amik miatt meghoztam ezt a döntést.

Pokoli volt a hétvége, nagyon sírtam, ő is. Aznap hajnalban elkezdtünk beszélgetni, azt igerte változik, épitsük újra a kapcsolatot. Megjavitjuk.

Mivel a gödör alján voltam, bele mentem. Holnap mennék vissza hozzá a cuccaimmal, de azt hiszem nagyon rossz döntést hoztam... nem szeretném, nem fog ujra menni.

Ő most meg vár hogy megyek, és ujra kezdjük. Szörnyen érzem magam, nagyon félek hogy mondjam el ezt neki.

Lehet savazni tudom... de közben felébredtem a gyászból, és rájöttem hogy nekem igy lesz jobb, mégha bele is halok a fájdalomba. A világért sem bántanám meg ismét, ezzel is hatalmas törést okoztam neki.


2021. nov. 30. 15:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen úgy tűnik meggondoltad magad.


Ebbe nem szoktak belehalni.

Max ha túllövöd magad valamivel vagy felakasztod magad, vagy az autópályán kamion elé ugrasz.


Ez a te életed nem az övé. Nem kellene elcseszned egy rossz döntés miatt.


Elmész és közlöd vele kb ugyanezt.

2021. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?


Atmesz hozzá és elmondod neki..

Nyilván nem fog örülni neki, de ha Te így érzed el kell fogadnia.. Idővel majd neki is jobb lesz.

2021. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
23%

Hu ha..


Én 2 sráccal mondtam le, csupán egy találkozós beszélgetős progit amit megbeszéltunk, és mindkettő több órán át mosta a fejem hogy mit teszek velük, kicsinálom őket.


Nem lesz semmi ekkora volumenű dolgot lemondani..ez egy kész érvágás lesz neki.


Szerintem először csak vezesd fel annyival, lehet mégsem ma mész.

Aztán 1 nap mulva, még nem is tudod pontosan mikor lenne jó.

Aztán 2 nap múlva, mar azt se tudod biztos menned kéne e egyáltalán.


Így legalább fokozatosan fel van készítve a "döfésre", hogy nem mész és nem lesz hirtelek sokk.

2021. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
*A hirtelen sokk okozás nem a legjobb ötlet tapasztalataim szerint.
2021. nov. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy soha senki sem okozott még neki ekkora fájdalmat mint most én ezzel a szakitással. Sajnos barmennyire is szeretem, szeretném, nem érzem higy menni fog ezek után.

Ő megbocsajt azt mondja, folytassuk, legyünk túl rajta. Mivel még nagyon friss volt a dolog, nagyon ellágyultam hiszen nekem is hianyzott, és nagyon rossz volt a tudat hogy gyűlölni fog.

4 napja mentem el tőle, tegnap beszeltünk hosszabban. Ő lezártnak tekinti az ügyet, azt hittem én is, de nem. Sosem voltam ilyen helyzetben.

2021. nov. 30. 15:49
 6/20 A kérdező kommentje:
Az fáj, hogy azt mondja padlóra tettem. Most holnap meg jogosan esik nekem, mert akkor minek igérgettem? Az a helyzet hogy félek a reakciotol nagyon, de tudom én csináltam meg a sz.rt.
2021. nov. 30. 15:52
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy nem akarod újrakezdeni, aztán kész. Korrektebb lenne egyenesen a szemébe, de ha úgy nem megy, akkor nem megy. Viszont még mindig jobb, mint hitegetni meg hazudozni.
2021. nov. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
39%
Ez így megy majd néhány hónapig. Lehet holnap simán visszamégy. Dráma, dráma mindenütt:) Azt tuti nem tudod, hogy miért érzed magad nyomorultul?
2021. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Ezek a szokásos sírások, és sajnáltatások.


Már unalmasak ilyen téren az emberek.


Ettől nehogy meglágyuljon a szíved.

2021. nov. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Semmiképp nem akarom húzni vagy hazudni. Elmegyek személyesen, de ha pl egy hatalmas csokorral vár, én meg bocs mégse, szörnyű belegondolni is.

Nem véletlenül hoztam meg a döntést. Nem tudtam hogy ennyire nem akar elengedni, ez igy sokkal rosszabb. Igaz az én gyávaságom hogy belementem az ujrakezdésbe.

Nagyon fog gyűlölni, el se fogja hinni hogy szerettem valaha is. De inkább egyszer fájjon mint mindig. Az elvesztése is borzalmas tudat nekem így is, pláne hogy haraggal kell mert örökre gyűlölni fog.

2021. nov. 30. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!