Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem hajlandó kicsukni a szoba kutyáját míg nála alszotok (máshol nem megoldható), akkor hogy oldanátok meg ezt a problémát hosszabb távon?

Figyelt kérdés
Már elmagyaráztam neki, hogy én ha 7 napból hatot dolgozom, akkor nekem szükségem van a pihenésre. Vannak olyan hetek amikor csak hétvégén tudunk találkozni munkából adódóan. Ráadásul én három műszakban dolgozom. Legelső alkalommal amikor nála aludtam, hajnali négy óra felé nagy nehezen rá vette magát, hogy kicsukja a kutyáját a szobából. Egyfolytában fel ugrál az ágyra, elkezd össze-vissza nyalogatni, rajtam mászkál, vagy nyüszít. Egyszerűen elviselhetetlen ha aludni akar az ember. Ennyi időre sem lesz hajlandó kicsukni, míg alszom pár órát, ezt mondta. De én alkalmazkodjak, ezt várja el tőlem.

2021. nov. 30. 16:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele.


Ha neki fontosabb a kutya, mint te, akkor keress mást.

2021. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Nőként írom: ha a kutya ennyivel fontosabb nálam, én biztos nem aludnék ott többet. Aludjon a kutyuskával.
2021. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

bocs, de az ilyenektől jobb megszabadulni, és nem mind, de sokan az állatot választanák, nem pedig az embert.


szóval nagyobb az esély arra, hogy téged fog elküldeni nem pedig a kutyát mindig kizárni...

2021. nov. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos a nőknek általában fontosabb a kutyájuk, mint te valaha is leszel, szóval idővel véget fog érni a kapcsolatotok :(
2021. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Ez paraszt dolog. Mikor hozzám jön a barátom nekünk is van benti kutya és ha éppen nincs itthon más akkor éjjelre bezárom a fürdőbe. Oltári bunkónak kell lenni ahhoz ha valaki erre sem képes.
2021. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
81%

Szintén nő vagyok. Ez katasztrófa, sajnálom.


Bírom az állatokat meg minden, de ez messze túllépi az egészséges határt. Szerintem adj ultimátumot a csajnak, ha már ilyen hülyével élsz együtt.

2021. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%

Én a másik oldal vagyok: volt egy cicám, aki minden este az ágyban aludt velem. Nálunk ez olyan rituálé volt, jött, rám feküdt, dorombolt, aztán lemászott rólam, elfoglalta a fél ágyat meg a fél takarót és reggelig meg se mozdult. Aztán lett egy párom. Ha csak egyszer is azt mondta volna, hogy csukd ki a macskát, attól kezdve nem lettünk volna együtt. Nem tudnék olyan pasival élni, akinek nem ez a természetes.

De persze megértem a másik oldalt is, mindenkinek más az igénye, nincs harag.

2021. nov. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még randiztunk a férjemmel, ő konkrétan megvolt sértődve, amikor kitessékeltem a kutyákat a hálóból.

Én velük aludtam (2 kistermetű) de amint elkezdett nálunk aludni a férjem is, kiparancsoltam őket a szobából. És nem dőlt össze a világuk, elmentek aludni a kosarukba.


De az egyik kutyám belebolondult a férjembe, és vica versa, így vissza jöttek az ebek.

De ők lefeküdtek aludni és nagy ritkán kellett csak kiengedi őket pisilni. Többnyire végig aludták velünk az éjszakát.

Nem maszkáltak, nem nyalakodtak.

2021. nov. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Mondta már, hogy nem akar elveszíteni, de ez a kutyás szitu nem ezt igazolja.
2021. nov. 30. 17:34
 10/25 A kérdező kommentje:
Hetes! Egy nyugodt cica teljesen más lapra tartozik.
2021. nov. 30. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!