Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélnél erről a barátnőddel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélnél erről a barátnőddel?

Figyelt kérdés
Egy friss (kb 2 hónapja kezdődő) kapcsolatban azt érzem, hogy nem vagyok fontos, nem érez irántam semmit. Lehet, hogy csak nem tudja kimutatni, lehet, hogy így van.
2021. nov. 30. 17:00
A kérdező szavazást indított:
Nem beszélnék róla. Azzal csak rosszabb helyzetbe kerülnék
Próbálnám megbeszélni vele a gondjaimat
25 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Akkor is ez a szavazás eredménye, ha én vagyok a férfi? :D Ez kimaradt a kérdésből
2021. nov. 30. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

#1 Abból azért sejthető volt, hogy azt írtad, hogy "barátnőmmel". Persze, vannak leszbikus párok is, de szerintem még mindig ők vannak kevesebben.


Amúgy igen, beszéld meg vele. Ha már többször beszéltetek volna, és hónapok, évek alatt sem lenne előrehaladás, akkor azt mondanám, hogy lépj. Most még beszélgess, hátha.

2021. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
A nő veszprémi esetleg?
2021. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2: tényleg, figyelmesebbek vagytok mint én :))

#3: nem

2021. nov. 30. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Néma gyereknek anya se érti szavát.
2021. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!