Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a helyzetben mit lenne érdemes vele csinálnom?

Figyelt kérdés
Párommal nemrég szakítottunk azért mert idegileg kiborított rendszeresen most lényegtelen hogy mivel. Na meg nem tisztelt mivel szerinte én nem vagyok tiszteletre méltó és ő azt tiszteli aki kiérdemli. Ezek alapján nem is akarnám folytatni de nincsenek barátaim,sem haverjaim és egyedül nagyon rossz ráadásul igazából még szeretem is a volt párom. Ő meg most teper el akar vinni olyan helyekre amikben nem volt részem még. Persze nem akar nyomulni most ilyen barátság vagy fogalmam sincs milyen állapotban vagyunk éppen. Szívem szerint engednem kéne neki agyam szerint bődületes hiba. Amit viszont nem tudok hogy mennyire lenne érdemes vele keményebbnek lennem hogy minden kapcsolatot megszakítok vele vagy nembaj ha pár helyre eljárkálok vele még egy ideig?
2015. dec. 9. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
szakíts meg vele minden kapcsolatot, és keress barátokat ! Mi a oka, hogy nincs se barátod sem haverod ?
2015. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudok már élőben úgy nyitni az emberek felé középsuli óta.
2015. dec. 9. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!