Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak rám más férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak rám más férfiak hatással úgy, hogy befolyásolják azt, hogyan állok a páromhoz?

Figyelt kérdés

Pl ha bókolnak, kedveskednek, szeretetet érzek másoktól, akkor feltöltődve, örömmel találkozom a barátommal, kiegyensúlyozott vagyok.(ez a nagyon ritka)


Viszont ha pl veszekszem az exszel, vagy mulya, gusztustalan emberek nyomulnak rám, akiket leoltok, vagy egész nap levegőnek néztek mások, vagy ignoráltak, vagy megbántottak, olyan kedvtelen leszek, hogy találkozni sem akarok a párommal, elmegy az életkedvem is.


Olyan, mintha mások "táplálnának" csak, vagy épp pont nem.



Jelenlegi helyzet is az, hogy megbántott valaki, szomorú vagyok, és nincs kedvem a barátomhoz.



A barátommal ritkán vagyunk együtt, ezért ő hatással nemigen van rám, de amúgy vele is ilyen, hogy egyszer fent vagyok tőle(mikor ír hív, szerelmet vall stb), egyszer meg lent(mikor egész nap nem jelentkezik)


Nem akarok így élni, hogy a hangulatom folyamatosan csak pasiktól függ.



2021. nov. 30. 17:05
1 2
 1/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Valszeg instabil vagy mentàlisan.
2021. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez nem instabilitás.

Hanem olyasmi, hogy ha épp megbántottak, akkor meg vagyok bántva.

És ezeket úgy nem tudom "letenni".


Hogy hirtelen jópofira váltok, mert a barátommal találkozom. Hanem nincs kedvem a barátomhoz.

2021. nov. 30. 17:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem dob fel, minek találkozol vele?
2021. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem azt várom tőle hogy feldobjon meg szórakoztasson. Nem bohócot kerestem kapcsolatra.

Az nem is lenne emberi.


De jelenleg felhívni is azert esik nehezemre mert nem akarom lehúzni őt azzal, amilyen én most vagyok.

2021. nov. 30. 17:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem képtelen vagy helyén kezelni az érzéseidet. Nem a párod meg nem a világ tehet róla, hogy valaki hülye volt veled. Persze, tényleg van az, amikor az ember szó szerint senkivel nem akar találkozni, mert a töke tele van mindennel is, de ha ez túl sokszor előfordul, akkor gáz van: vagy mentálisan, vagy a környezettel.

És egy normális kapcsolatban a párodnál sem kell mindig jópofizni, én ilyenkor neki szidom a kispista jóédesanyjának a kutyáját is. Ha meg szomorú vagyok, akkor ő vigasztal.


Amúgy jó eséllyel ez nem egy túl stabil kapcsolat (azért egész nap rád sem bagózik, miközben eleve ritkán találkoztok?), amiben vagy, és azért sem mész hozzá, mert nem érzed biztonságban magad mellette. Lehet neki panaszkodni, mutatni a rosszabbik oldaladat? Dicsér ő eleget, ad elég pozitív visszajelzést?

2021. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Amikor nem hív, ír, annak van oka.


Ma pl hívott es beleszoltam gyors hogy épp vezetőkkel értekezek (munkahely), nem tudok beszélni.

Erre ugy rátesz az, hogy bizalmatlan nem feltétlenul hitte ezt el. Ez miatt nem volt kedvem őt visszahívni. És magyarázkodni.Gondolom ő meg várta volna hogy visszahívom. Mivel normal esetben ez lenne normális.de mivel nem tettem, igy hagyott akkor.



Lelki kapcsolatom amugy ilyen értelmben ninca vele. Most hogy mondjak el.olyanokat pont q barátomnak, hogy amiért mert egy másik férfi "csúnyán nezett rám", vagy felhívott az ex és elkuldott melegebb éghajlatra, ki vagyok bukva, es vigasztalj? Ilyeneket hogy beszéljen meg pont a párjával az ember? (Mikor baromi féltékeny is mert mit érdekelnek engem más férfiak, pláne milyen alapon ninca tilva az ex stb)



Nem olyan bajaim vannak, hogy esik az eső..

A munkám meg egyenesen neki kínai, mondhatnám azt is feleslegesen, ha arrol mesélnék.


Amugy szeret imád, minden jó (lenne)

Csak nem tudok túl lenni most sem a nyavajáimon. És még mindig nem hívom. Mert a hiszti" van bennem, meg ez a görcs

2021. nov. 30. 17:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy bocs, tényleg minek beszélsz az exeddel, aki elküld téged a francba? Nem csodálom, hogy ezen a pasid ki van akadva...
2021. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Béna vagy. Én úgy örülök, ha szar nap után látok valakit, akit szeretek.
2021. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

7# mondjuk most a balhe óta nem is beszélek az exszel. Na ez még rosszabb. Hogy nem elég, hogy elküld melegebb éghajlatra, de még meg se lehet beszélni. Mert most kölcsönös tiltás is lett a vége.


Meg ez csak egy példa volt a sokból.

Más férfiak ugyanugy lehoznak sok esetben az eletemről is.

Ha pl melohelyen nyomulnak. És meg én érzem magam kellemetlenul hogy megbántom azzal hogy lerázom, azaz ezért utálnak meg.

Egy férfi ezeket nem úgy fogja fel mint egy nő. Pláne a barátom ki is akadna, és ugy tovabb is kombinálná, hogy ezek szerint a munkahelyemen bármi megeshet(ne).


8# de jó neked!


Bennem miért nincs ez$

2021. nov. 30. 18:08
 10/12 A kérdező kommentje:
Jav. Utolsó karakter "?"
2021. nov. 30. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!