Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van hatással a mérsékelt...

Van hatással a mérsékelt energiaital fogyasztás befolyásolja a szellemi teljesítményt?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon jó tanuló voltam, ittam néhány energiaitalt és nagyon jó volt és több energiám is volt. Ez van hatással a jegyeimre, és az értelmi szintemre? Nem a túlzott fogyasztásra gondolok hanem a csak egyszer-kétszeri ivásra. Amikor iszom is nem minden nap, és max. egyszer. Nem az önjelölt pszichológus, és életmód tanácsadók (provokátorok) válaszát várom, és nem is a szidalmazó válaszokat. Hanem inkább a hozzám hasonló jó tanuló, és enegriaitalozó fiatal válaszát. 17/F

2020. jan. 30. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A címben feltett mondatot olvasva azt mondom, igen.
2020. jan. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam.
2020. jan. 30. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy ennek bármilyen, akár pozitív, akár negatív hatása lenne. A mértékletes energiaital fogyasztással nincs baj, én azt mondanám hogy heti 1-2 doboz még belefér. Én is nagyjából ennyit fogyasztok. Volt már olyan hogy egyetemen ZH előtt úgy éreztem hogy muszáj, mert hosszú napom volt vagy éppen korán reggel volt a vizsga. De ebből rendszert csinálni inkább káros hatással van. Az semmiképp nem jó ha megszokod hogy akár egy dogaíráshoz, akár a tanuláshoz szükséged van rá. Ha néha megiszol egyet az legyen inkább kikapcsolódásként, ne pedig úgy hogy ezzel most el akarsz érni valamit.
2020. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy szoktam igen, meg néha ha nagyon fáradt vagyok és még nincs egy fél órám se hogy aludjak, vagy egyáltalán szunyókáljak. De van hogy csak az íze miatt iszom. Köszi a válaszod, belikeoltalak!
2020. jan. 31. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem az önjelölt pszichológus, és életmód tanácsadók (provokátorok) válaszát várom, és nem is a szidalmazó válaszokat. Hanem inkább a hozzám hasonló jó tanuló, és enegriaitalozó fiatal válaszát. 17/F"

Magyarul: csak az írjon, aki egyetért velem, és hajlandó megtámogatni az ingadozó önbizalmamat, az se baj, ha abszolút nem értenek a témához, az a lényeg, hogy szeressék az energiaitalokat, mint én. :D

2020. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!