Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom felhozta, hogy lennéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom felhozta, hogy lennének olyan ismerősei, akik már csak azért fizetnének, hogy velem vacsorázzanak és bele kéne ebbe vágnom. Normális ez? Részletek lent:

Figyelt kérdés

Jogi egyetemet végzett lány vagyok és friss diplomásként sajnos elég keveset keresek(éppen, hogy megüti a minimálbért), amire panaszkodom is sokszor a páromnak. Szép vagyok egyébként és nagyon jó alakom van, hosszú sötétbarna haj, zöld szemek, szép baba arc.

A párom Valamelyik nap elmesélte azt, hogy az egyik haverja a barátnőjét rendszeresen viszi fel Pestre idősebb gazdag úriemberekkel vacsorázni és ezzel a lány több 100 000 Ft-ot is megkeres egy hét alatt. A dolgot egy-egy emberrel mindig csak addig húzzák hogy szexre még ne kerüljön sor, tehát tulajdonképpen ennek a lánynak állítólag azért fizetnek alkalmanként kb. 50.000 Ft-ot, hogy elfogyasszon egy vacsorát Pest valamelyik elegáns éttermében egy idősebb úrral és beszélgessen vele.

A párom szerint, mivel én százszor jobban nézek ki mint az említett hölgy így én akár többször ennyit is meg kereshetnék és idézem:

“Mivel én ismerem az ügyfélkört és te ezt magadtól nem tudnád csinálni így felezzük a pénzt, a haveromék is így csináljàk. De tudod mit, jófej leszek, tiéd 60, az enyém pedig 40 százalék!”

Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy vajon hogy adhat ki egy normális ember agya ilyet? Esetleg agyvérzése lehetett?

Teljesen kiakadtam ezen az ötleten, vagy talán én reagálom túl?

1. Egyáltalán nem félt vagy hogy talál ki ilyet?

2. Ha bele is mennék, és ő tényleg annyira nekem akar segíteni, hogy jut eszébe hogy lehúzza rólam majdnem a felét annak amit esetleg kapnék ezért a dologért?


2021. nov. 30. 17:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
én elküldtem volna a fenébe. ez nagyon primitív
2021. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennek a kérdésnek a mesterkélt, életszerűtlen megfogalmazás ellenére akár csak hangyányi valóságalapja is van, légyszi nagyon n nagy ívben kerüld el ezt a barmot a továbbiakban. Prostituálja inkább magát és osztozhattok.
2021. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a párod a stricid akar lenni?
2021. nov. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Menjen o k@rvalkodni, nem mondtad neki?


Ellenben ha a te fejedbol pattant ki ez a fantasztikus otlet, hajra, csinald ha van hozza gyomrod.

2021. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Noren1989 ***** válasza:
100%
Igen-igen, valahogy nekem is a stricis pàrhuzam villant be...
2021. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

És honnan ismeri az ügyfélkört?


Az első ilyen felvetésénél küldtem volna vissza a kedves Anyukájába.

2021. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
#5 mi ebben a párhuzam? Ha egy lőtéri kutyára azt mondom, hogy lőtéri kutya, az nem párhuzam :)
2021. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán nyerészkedni akar rajtad és valszeg egyáltalán nem szeret téged a párod. Sajnálom. :(
2021. nov. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Abszolút átérzem a problémádat, szintén pályakezdő jogász vagyok. Ilyesmibe azonban akkor sem mennék bele, ha munkanélküli lennék, roppant megalázónak tartanám. Ha a párom ilyesmit hozna fel, akkor nagyon elgondolkodnék, hogy valóban vele akarok-e maradni.
2021. nov. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudtad, hogy a legtöbb prostit a pasija futtatja?

Így kezdődik. Aztán közli egy nap, hogy ezért-azért SOS azonnal sok pénz kell. Most az egyszer, de tényleg csak egyszer, le is kéne vele feküdni. Mire észbe kapsz, már nagyban űzöd az ipart.

2021. nov. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!