Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit érdemes egy lányért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit érdemes egy lányért küzddeni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyit érdemes megtenni értük? Én már egy éve küzdök valakiért. Nem tudom, hogy érdemes-e még, vagy keressek valaki mást?
2010. szept. 5. 17:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod,hogy nem hatják meg a próbálkozásaid,és abszolút nem érdekled,akkor ne pazarold rá az időt!
2010. szept. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mit értesz küzdés alatt? ugyanis, ha még csak észre sem veszi a lány, hogy teszel valamit, mert anyira apró dolgok azok, akkor ne csodálkozz.
2010. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
a lány már bejelentette, hogy nincs esélyed? illetve látod, hogy semmi esélyed nála? mert akkor lehet tényleg túl kéne lépned rajta :S
2010. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát szerintem észrevehette. KEresem a közelségét, ajándék sznapra, próbálok vele szemezni. A lány apukája szerint kedves is vagyok. Szokott ő is mosolyogni, meg nem tudom, hogy szemezni próbálna vagy csak véletlenül néz rám.
2010. szept. 5. 17:55
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
küzdeni semennyit.
2010. szept. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
hagyd a p*csába és menj fektess meg valakit, de expresszben
2010. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Néma gyereknek anyja sem értei a szavát...:D
2010. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Olyan nincs, hogy véletlenül néz rád :) Hidd el, ha nekem tetszik valaki, nagyon sokat nézek rá - persze "véletlenül" :) Ha bunkó veled, mondja hogy nincs esélyed stb. akkor hagyd a fenébe, de a fent leírtak alapján nem ez a helyzet, szerintem megéri próbálkozni :) Hívd el valahová! :D Sok sikert :D
2010. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2010. szept. 5. 17:59
 10/15 anonim ***** válasza:

keress mást...

én anno 3.5évig küzdöttem egy lányért, tényleg nagyon szép volt. rengeteget beszelgettunk, smseztunk, setalgattunk. küldtem neki viragot, szerelmes leveleket. tehat mar az elejetöl ugy inditottam hogy tudatara adtam hogy tetszik nekem, de egyszeruen nem tudtam megpuhitani...nem mondta hogy ne csinaljam...csak a novere beszelte le rolam, hogy ne fogalkozzon velem. :( Ha nincs novere, lehet hogy azota is jarnank...


Volt hogy 1 honapig nem beszeltunk majd irtam neki smst es nem tudta hogy ki vagyok, de azert rakerdezett es valaszoltam, majd az utolso smse az volt hogy szakadjak le rola, mert lecsereli a szamat(ilyen modorral o szerintem nem irna, tuti hogy a novere irta). Ekkor mar ballagtam is el a sulibol, szal ennyi volt.

2010. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!