Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit érdemes egy lányért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit érdemes egy lányért küzddeni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyit érdemes megtenni értük? Én már egy éve küzdök valakiért. Nem tudom, hogy érdemes-e még, vagy keressek valaki mást?
2010. szept. 5. 17:50
1 2
 11/15 anonim válasza:

küzdjön inkább ő érted.

tedd féltékenyé

2010. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
figyelj szerintem az a nagy szitu igaz nem tudom az elözményeket hogy szoktatok e besz de egy év után reagálhatott volna valamit föleg ha nincs pasija.Szerintem ez a repülö már nagyn messzire elrepült-Keress olyatt aki megérdemmel tégeed
2010. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Böse ***** válasza:

Egy tökéletes lányért éveket is érdemes lehet várni, de vigyázz, lehet hogy azért ráz le mert egyáltalán nem érdekled, akkor meg aztán mindegy mennyit pedálozol.


Szerintem két lehetőség van: azért nem jut egyről a kettőre mert 1. Nem próbálkozol be határozottan, 2. Nem jössz be neki. Egy év után szerintem próbálj vele csókolózni egy arra alkalmas pillanatban és minden kiderül.

2010. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem gondolod hogy el kellene mondanod mit érzel iránta? Lehet, hogy ő is így érez. Ha meg nem akkor tovább tudsz lépni, és le tudod zárni a dolgot magadban. Mindenképpen beszélj vele.


20F

2010. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kört érdemes lehet.Akkor úgy is látod,hogy hogy áll hozzád, látod hogy érdekesnek talál e vagy unszimpatikusnak.Ha se kép se hang,akkor hagyd a fenébe,mert az erőltetett dolgok sose jók, a zaklatást meg nem hinném hogy kedvelik a nők.A délutáni talkshowkban is olyan nevetségesek azok az emberkék,akiket már szinte letaposnak, de még mindig bízik valami reménysugárban. Én amugy leginkább a szerelem első látásban hiszek,ha valaki az első benyomás alapján bejön,akkor simán mehetnek a dolgok,de ha nem vagy nyerő,akkor minimális az esélye hogy szerelmes tudjon lenni beléd,még ha meg is kedvel,a haverság nem elég. Hosszú távon meg szerintem egyértelműen unalomba fulladás következhet,és elhagyás.
2010. szept. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!