Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom leszokott miattam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom leszokott miattam a cigiről, de félév után visszaszokott. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Utálom a cigit. A szagát, az ízét, és magát a cigit. A barátom fél éve még naponta többet szívott, mikor összejöttünk fogta magát, és leszokott. Nem azért, mert kényszerítettem, hanem mert tudta, hogy én nem szeretem. Kb fél évig bírta, hogy csak híbe-hóba (kb 2-3hetente) elszívott egy szálat ha megkínálták. Azt mondta, hogy nem hiányzik neki, megvan nélküle. Ahhoz képest mióta naponta találkozik a haverjaival, mindig elszív legalább egy szál cigit. Mikor át jön hozzám este/délután mindig érzem a szagát, ízét. Utálom... tönkre teszi magát, és tudom hogyha így folytatja mindig fokozatosan többet fog szívni, és végül visszatér a heti 2-3 dobozra.:S Hogy szoktassam le? Nem csak miattam akarom, hanem miatta is. Meg azért, hogy ne arra költse a pénzét és a későbbiekben a pénzünket. Egyáltalán miért szívja, ha nincs szüksége rá és ha megvan nélküle??? Segítsetek! Már sokszor beszélgettem vele erről, de volt már hogy eltitkolta inkább, és az meg mégrosszabb.:(

17/L (Ő 19/F)


2010. szept. 5. 17:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%

úristen heti 2-3 doboz


ha zavar a szaga, akkor kérd meg, hogy mosson fogat, fújja be magát parfűmmel. én napi másfél doboz cigarettát szívok el, és meg tudom oldani, hogy ne zavarja a barátnőmet.


17 éves vagy. MI AZ HOGY A PÉNZETEKET?


amúgy meg az ő baja ha cigizik, amíg előtted nem szívja, szerintem semmi közöd hozzá, hogy mit csinál.

2010. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"és a későbbiekben a pénzünket."


EZMIEZ???


sőt ha baszogatod hogy ne cigizzen, akkor el fog hagyni és nem lesz "pénzetek"


az a heti 1500 ft biztos kevesebb mint amikor elmész és veszel 53453465 db ruhát a "pénzetekből"

2010. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
naa... ti nemértitek mert cigiztek, de én nem, és sztem a többi hozzám hasonló nagy részét zavarná ha cigizne a párja.....
2010. szept. 5. 18:02
 4/16 anonim ***** válasza:
A hozzánk hasonlók nagy részét meg az, ha kényszeresen le akarnának róla minket szoktatni. Ezzel be is léptem a sorba, én vagyok a harmadik.
2010. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Semmit ne csinálj.

Én is dohányos vagyok, ennek ellenére azt mondom, tényleg undorító dolog a cigi. De nagyon erős függőséget tud okozni, aki nem szívta sosem, az nem tudja. Tudom, hogy büdös, tudom, hogy nagyon káros, emellett még drága is, mégsem tudom abbahagyni. Nem úgy megy ez, hogy azt mondja valaki tedd le a kedvemért és többet már re se tudsz nézni a cigire. Majd ha ő rájön, hogy nem kell neki és tényleg le akarja tenni, saját magáért és nem miattad, akkor leteszi. De ameddig ez nincs meg, addig a függés erősebb lesz, mint az hogy te nem szereted a cigi szagot.

2010. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*rá se tudsz nézni
2010. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

én megértelek, én sem dohányzom (úgy látom én vagyok a hozzászólók közül az egyetlen), és engem is nagyon zavar(na)...

Hogy hogyan szoktasd le? Szexmegvonás... :D Jobb nem jut eszembe... :p


25/f

2010. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szexmegvonás? remélem a barátnőd is alkalmazza. bár szerintem szűz vagy ha ilyet írsz.
2010. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Hát két lehetöség van ami hirtelen eszembe jutott az egyik hogy kiszeretett belöled a másik hogy nagyon jol birta idáig csak valaki megkinálta ö meg elfogadta és már most megint nagyon hiányzik neki.Tudod ha érdekkel és segit valamit én összejötem egy pasival és kiderult hogy nagyon durván drogozik mindent amit el tudsz kébzelni ö nyomott és egy honaposak voltunk amikor megmondtamneki hogy vagy leszokik az egészről vagy engem felejcsen el azzotta egy ujjjal nem ér hozzá csak cigizik de az engedélyezem mert sajnos én is azt teszem.És már 10 honapja együtt vagyunk szoval 8 honapja nem csin.de nem tok más okot hogy miért szokott vissza
2010. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

az én barátom is cigizik,nagyon nem örülök neki! az elején nem is tudtam hogy dohányzik ,mert egyáltalán nem éreztem rajta. aztán egyszer amikor barátokkal kint voltunk rágyújtott megkérdezte zavar-e engem? mondtam ,hogy nem .. de legbelül legszivesebben otthagytam volna.. aztán később beszéltünk róla, mondtam hogy tudom ,h leszokni nem fogsz tudni.. ezért csak arra kértem ha velem vagy akkor ne szívd!1-2 x ha vagyunk vhol haverokkal akkor rágyújt de nem is olyan büdös mivel mentolosat szív. meg akármikor jön hozzám és ha előtte cigizett az az első hogy megmossa a kezét és folyamatosan rágózik tehát nem érzem rajta:)

szerintem te is mond neki azt amit én ,hogy amikor veled van akkor ne szívja és lehetőleg ne lehessen érezni rajta!

14L

2010. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!