Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félév után lehet még így érezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félév után lehet még így érezni?

Figyelt kérdés
Fél éve vetettem véget egy 18 hónapos kapcsolatomnak.Ez volt az első komolyabb(szüzesség elvesztés meg az idő miatt is) már nem szerettem őt és másba voltam szerelmes és még mostis azzal a sráccal vagyok és szeretem de időnként eszembe jutt a régi kapcsolatom(gyakrabban mint kéne) és jó lenne hallani felőle tudni róla ,hogy mi van vele mit csinál a mindennapokba de megszakítottuk a kapcsolatot ,mert nagyon rondán válltunk el.Mi lehet ez?Nem szeretem vagyis nemtudom szóval ez az érzés megmagyarázhatatlan
2009. dec. 19. 16:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
első hónapba eszembe se jutott aztán kezdtem rá gondolni néha néha egyre gyakrabban azt hittem a megszokás ez de az mr elmúlt volna nem?
2009. dec. 19. 17:07
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó megszakítani teljesen. Most, hogy már régóta külön vagytok és lecsitult a hangulat nyugodtan megkereseheted, hogy mi van vele, hogy van. Nem törvényszerű, hogy rosszban kell lenni, én mindkét exemmel baromi jóban maradtam.
2009. dec. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom nem akartam énse de hát lehordott minden k*rvának mert szakítottam vele mivel nem szerettem és mással szerettem volna lenni....Jobb lett volna ha megcsalom? Nem hiszem és nem is bírtam volna szerintem így volt egyenes csak hát ő szerette volna ha visszamegyek hozzá és folytatjuk a kapcsolatunk mikor mondtam ,hogy nem na akkor ott ellettem mondva mindenféle r*bancnak :S
2009. dec. 19. 17:36
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Megbántottad, és rosszul kezeli, ez sz@r helyzet... És te választottál mást, szóval szerintem nem nagyon fogtok jóban lenni ezek után. Sajnálom, de szerintem ez ígymarad
2009. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De nem ez volt a kérdésem
2009. dec. 19. 18:11
 6/13 A kérdező kommentje:
Hanem arra szeretnék rájönni szerintetek mi lehet ez az érzés?
2009. dec. 19. 18:12
 7/13 anonim ***** válasza:
talán hiányzik...és talán szereted még mindig vmennyire?
2009. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
izgatja a fantáziád, hogy mi lett volna, ha vele maradsz talán...vagy csak simán szeretnéd tudni, mi van vele.
2009. dec. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb mint mikor velem szakított a bnőm.... De elhordtam utána mindennek... Azóta néha beszélünk msnen legfőképp engem érdekel mivan vele pedig utálom is hogy neki menyivel jobb hog rögtön van valakije nekem meg nincs de általába mindig előjön a volt kapcsolatunk téma és haraggal hagyjuk abba. Szerintem inkább neérdekeljen mivan vele.... Énis csak tudnám elfelejteni már végre.. ezért is lenne jó már valaki....
2009. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hiányzik az illata a hangja az ölelése de más nem...ő nem kéne újra nem szeretném soha úgy mint a mostani partnerem de ezek hiányoznak viszont ,hogy érintkeztem vele az meg elborzaszt nehéézz....
2009. dec. 19. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!