Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbálom "leszoktatni" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbálom "leszoktatni" a barátomat a cigiről. Hogyan kéne?

Figyelt kérdés

Az anyukája beszélt velem, hogy próbáljak hatni a barátomra, hogy ne cigizzen. Már beszéltünk erről párszor, de nem nagyon hatott rá, ezért szeretnék komolyabban beszélni vele a témáról. Elmondanám neki, hogy így nem kívánom annyira a csókját, mert érzem a cigi ízét, szagát. Még mit mondhatnék neki, amivel hathatnék rá? Tudom, hogy csak miattam nem fog leszokni, de ha elérem, hogy ő is leakarjon szokni, akkor van esély.:) Én mindenesetre nem fogom feladni.

18/L


2010. szept. 5. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
énis próbáltam...felesleges szerintem. ezt neki kell akarna. önerőből lehet csak leszokni.
2010. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér...
2010. szept. 5. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan, amikor azt mondod egy tisztaságmániásnak, hogy azt a foltot a szőnyeg közepén nem takaríthatja fel, mert szerinted az úgy van jól.


Akkor fog leszokni, amikor le akar, ez csak a kapcsolatotok rovására menne, ne cseszegesd, nem lesz rá(d) kíváncsi.

2010. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a biztató szavakat... Attól még, hogy valakinek nem sikerül leszokni, vagy nem akar, másnak sikerülhet és más akarhatja. Én csak hatni akarok rá, hogy hátha kedvet adok neki hozzá, nem kényszerítem.
2010. szept. 5. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor beszélj vele a leszokásról. h akar-e egyáltalán. benne-e lenne h segíts neki.
2010. szept. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem bíztatást kértél, hanem megkérdezted hogy hogyan. Én leírtam, hogy te hiába döntöd el, hogy leszoktatod, azzal a módszerrel hogy nem csókolhat meg ha bagózott, hát leírom, nem érsz célt vele.


Ha nagyon szeret talán esetleg, de tekintva hogy még nem álltál elé a gonddal, nem hiszem, hogy annyira fájna.

Ne add fel, csak vedd számba, hogy lehet nem lesz kit leszoktatni, ha állandó jelleggel a cigin forogsz.


Azzal hathatsz rá, ha megtalálod azt a pontot amikor lebeszélhető, de függőségnél ez elég nehéz.

2010. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!