Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha 2 héttel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha 2 héttel az esküvő után kikristályosodna bennetek az érzés, hogy mégsem a feleségetekkel akartok megöregedni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 01:38
A kérdező szavazást indított:
Késő bánat, kitartanék mellette amíg a sír el nem választ
Becsületből lehúznék mellette pár évet, aztán válás
Megpróbálnám párterápiákon győzködni magam hogy jó lesz ez így
Azonnal megmondanám neki és válnék, minél hamarabb annál jobb
Egyéb
48 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Dehogy mondanák meg neki, csak álszentségből nyomnak erre :D
2021. dec. 4. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Ilyesmi nem szokott esküvő előtt 2 héttel történni, ezt az ember már 2 évvel előtte is tudja. Az előfordul, hogy megijed valaki, de ez múló érzés.

Ha ez valóban így történne, akkor én biztos nem házasodnék.

2021. dec. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

Mi váltotta ki belőled ezt az érzést?

Hagyj időt magadnak mert változni fog az érzésed.

2021. dec. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Átértékelném magamban miért is van ez az érzés, mi okozhatja és hagynám hogy leülepedjen. Egy biztos: addig nix gyerekvállalás amíg nincs rend a fejben és az érzésekkel. Válni egy dolog, de gyereket olyannal vállalj akivel érzed hogy közösen akarod felnevelni is.
2021. dec. 4. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

#4!

Olyat választottam akiről azt éreztem hogy vele öregszek meg, jött 2 csodálatos gyerek, azzal együtt az elhidegules, válás. Én úgy gondolom hogy egy ember egy másik mellett nem élheti le az életét, unalmas és hiányérzete van mellette. Sok oreggel beszéltem, ők is kényszerből voltak együtt egymással és le élték az életüket boldogtalansagban. Egyszer élünk! Cselekedjünk élhető élet szerint, ne a kornyezetunknek akarjunk megfelelni hanem magunknak. Ez miatt is bunkók az emberek, munkahelyen arra az időre elfelejtik az otthoni gondokat, mikor mennek haza idehbetegek.

2021. dec. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2-es: nem esküvő előtt, hanem esküvő után! Nem mindegy
2021. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen rövid idővel az esküvő után szerintem ez csak akkor fordulhat elő ha nem is akartad igazán elvenni, hanem engedtél a nyomásnak. "Ideje megházadodnod" , "vegyél el" , "nem is gondolod komolyan ha nem veszel el" ilyenekre gondolok.

Egy ideig talán elvan az ember az esküvő szervezésvel stb. De utána beüt a valóság.

2021. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Adj időt magadnak. Gondolkodj el azon, mi az, ami ezt kiváltotta.


Ha elég időt adtál magadnak, és még mindig azt érzed, hogy nem, nem akarsz vele élni mond meg neki és hagyd el.


Azt talán érzi, hogy valami nincs rendben, de bele lehet abba őrülni, ha nem tudjuk, hogy mi az. Talán együtt megtaláljátok a probléma gyökerét és megoldás lesz vagy ha ez nagyon biztos, akkor egy hónapon belül érvényteleníteni lehet a házasságot. Szóval van még egy kis időd.


Sajnos van ilyen. Egyik ismerősöm három nappal az esküvő előtt érezte azt, hogy nem akarja elvenni ezt a nőt. Családi nyomásra mégis megtette. Mikor végre eldöntötte, hogy válik felesége épp akkor jelentette be hogy terhes. Született egy csodálatos gyerek (ma már felnőtt), de azóta is bánja, hogy akkor nem állt a sarkára.

2021. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30%

Az a nagy valóság hogy mindenkinek a sajátja a legnagyobb problémája.

Pl.: Beteg vagyok hónapokon keresztül.

Más problémája: megélhetés, családon belüli erőszak, válás stb..

2021. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!