Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is tapasztalt olyat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is tapasztalt olyat, hogy esküvő után az asszony már nem csinálja szájjal? 10 éve vunk együtt, 4 éve házasok. És azt vettem észre, hogy egyre kevesebb volt, most meg már nem is kapja be.

Figyelt kérdés
A szex is kevesebb, sokkal. Ok, feljött rám 6 kg plusz, de annyira nem nézhetek ki rosszul, ha melohelyen visszahallom, h ennek meg annak bejövök.
2021. jún. 16. 09:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Én nőként azt vallom, hogy amelyik kutya nem lakik jól otthon az elmegy máshova enni.

Esküvő után nálunk még mocskosabb és több szex lett mint előtte.

2021. jún. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
Te csinálod neki?
2021. jún. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
A te asszonyod nekem szokta csinálni.
2021. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
1-es, akkor te valami különleges lehetsz, mert ez a sztori az egész baráti társaságomban így van, minden feleséggel/barátnővel. 2-es igen, mindig kinyalom és azt imádja. 3-as te meg kamu vagy, mert múltkor láttam az uszodaöltözőben nézegetted a pasik farkát, szóval tuti homár vagy.(ezért nem tudsz hangosat fingani, mert a lyukad már szét van rakva)
2021. jún. 16. 09:59
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Azt csak hazudtuk neked, hogy ne gyanakodj. Az igazság az, hogy az egész uszoda gruppenben kezeliba nődet.
2021. jún. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
#3. Én a helyedben nem árultam volna el de te tudod :DDDD
2021. jún. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos ez a tendencia...sok nőnél így van, mondjuk 10/7. Megszokod, vagy megszöksz.
2021. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

Egy férfinak minden nap el kell csábítani a nőt. Még 10 év után is.

Ha te úgy gondolod hogy a szopás meg a dugás neked azért jàr mert papírod van róla akkor nagyon tévedsz.

Ha jó szexet akarsz estére akkor reggel kell kezdeni a csábítást és estére màr olyan lesz az asszony mint a niagara, le fogja tèpni rólag a ruhàt


A férjekkel az a baj hogy a nőt eszközként hasznàlják és az legkevésbé sem èrzi magàt kívánatos nőnek.

2021. jún. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8as, rendben igazad van. Akkor munkát váltok és én is csak havi 120at fogok keresni. Aztán majd eszünk száraz kenyeret, de cserébe niagara lesz a lába közt. Majd fölitatjuk a száraz kenyérrel. Köszi a tippet.
2021. jún. 16. 10:31
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Az ellaposodott, elszürkült, rossz kapcsolatokban előfordul hogy meredeken csökken a szex mennyisége. Nem véletlenül van ennyi válás. A jó kapcsolatért, boldogságért tenni kell nap mint nap, mindkét félnek. Ugyanúgy udvarolni, kedveskedni, kedvében járni a másiknak - s persze a szexet sem hagyni leülni a földre, megszokássá degradálni.
2021. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!