Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bajom van elég csak nemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bajom van elég csak nemet mondanom arra, amit nem akarok és kész?

Figyelt kérdés

Úgy érzek kihasznál, használgat. Ha nem is, mégis csak arról szól.


Azon gondolkodtam mivel nem akarok errol beszélgetni, ha ez belulről nem jön, akkor ne erőltetésből vigyen már el sehova, meg ne azért legyen velem többet mert ÉN mondtam, hanem hagyom azt hogy azt csináljon amit csak akar velem, es ha epp nem tetszik csak simán nemet mondok.



Azaz ha jonni akar szexre mondom nem, nem jo es kesz.

De ha hív pl akárhova akkor arra mondom igen, es kesz.



2021. dec. 4. 12:31
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
* úgy érzem
2021. dec. 4. 12:31
 2/26 A kérdező kommentje:
Most a nemeknél tartok. Ha ez miatt szakítana, akkor szakítson.
2021. dec. 4. 12:33
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A felnőtt emberek megszokták ezt egymással beszélni. A kapcsolat alapja a kommunikáció. A gondolok valamit, te meg találd ki, ha tudod nem működik. Még a barchoba játéknál is adunk segítséget a másiknak.
2021. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

#2 Spoiler: Nem fog. A kérdés, hogy szeretnél-e még 2-3-5-10-20 évet eltölteni ebben a langyos hígfosban?


Miért nem TE szakítasz?

2021. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

"Azaz ha jonni akar szexre mondom nem, nem jo es kesz.

De ha hív pl akárhova akkor arra mondom igen, es kesz."


Ez egy nagyon buta gondolatmenet. Te is ugyanúgy játszmázol és kihasználod őt, mint ő téged. Megérdemlitek egymást, ha ezzel a kapcsolatnak nem nevezhető szurka-piszkával megelégedtek.

2021. dec. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem jatszma



De velem ne azert legyen már valaki a szexnél többet mert ezt en mondom.

Ahol ezt mondani kell mert nem jőn a másikbol, szerintem az már helybol rossz. Nekem nem kell olyan partner akinek "konyorognom" kell hogy vigyen már el moziva is ne csak az ágyig.


Nekem kellemetlen az hogy ezt egyaltalán mondani kell.

2021. dec. 4. 12:47
 7/26 A kérdező kommentje:
A szakitos játék lenne a járszma.
2021. dec. 4. 12:48
 8/26 A kérdező kommentje:

Akkor jon a kaparás meg minden olyan amit tenne akkor is ha csak szólok hogy ez nekem kevés.



Ne azert kaparjon már valaki mert különben szakitok vagy mert hegyyibeszéd van. Ez nekem nem kell

2021. dec. 4. 12:49
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nem kell olyan partner akinek "konyorognom" kell hogy vigyen már el moziva is ne csak az ágyig."


Akkor zárd le és keress egy normális férfit! Vagy ez túl egyszerű lenne? Szeretnél még szenvedni a mostani párod mellett pár évet? Nem értem ezt a ragaszkodást a szarhoz, már ne haragudj.

2021. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
De egyre inkább felismerlek mert te elég sokszor szoktál ide kérdést felrakni. Soha az életben nem fogsz szakítani, csak idejársz panaszkodni.
2021. dec. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!