Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az hogy mielőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy mielőtt találkoznék a párommal, az nekem görcs, és nem az öröm talál meg?

Figyelt kérdés

Belém jön vmi megfelelési kényszer, hogy szép legyek, kipihent, egyek pihenjek rendesen előtte, legyen energiám, meg a stb.

Ez kialakít egyfajta stresszt.


Ezért rendszerint nem akarok vele talalkozni, teljesen elmegy a kedvem. De olyan szinten, hogy még szakítanék is inkább.


Hogyan lehet ezt leküzdeni?



2021. dec. 4. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ilyen voltál másoknál is? Vagy csak vele érzel ilyent? Esetleg nem szokott negatív megjegyzéseket tenni rád? Mennyire jó a kapcsolatotok? Bízol benne?
2021. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Le kell küzdeni a kényszert, ha valami olyat megteszel mint amit fent leírtál, azt ne a másik hanem a saját magad kedvéért csináld.
2021. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Másokkal más valahogy. Mert nem érdekelnek vagy oldott tudok lenni.



Pedig ő is laza srác, sokat nevetünk is, csak legtöbbször éjjel(sötétben) vagyunk együtt, megyünk mindenhova és nappal nem.


Wc re el.se mennék menni ha ott lenne velem


Mondjak le az egészről igaz?

2021. dec. 4. 14:20
 4/8 A kérdező kommentje:
*el se mernék menni
2021. dec. 4. 14:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erről nem ő tehet, inkább önbizalomproblémád lehet, de ez csak tipp. én is ilyen voltam, aztán idővel ez változhat. persze az ember jó formáját akarja mutatni annak, aki tetszik neki.
2021. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból úgy nincs értelme egy kapcsolatnak, ha neked nem öröm, hanem teher a találkozás. Szerintem lesz majd olyan férfi, akinél nem fogod úgy érezni, hogy inkább szakítanál.
2021. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Súlyos önbizalomhiány és önértékelési problémák. Javaslom szakember felkeresését
2021. dec. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, szakíts vele, mielőtt tönkreteszed őt is.
2021. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!