Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú barátom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú barátom, akivel szexelünk is. Nagyon jól elvagyunk, összeillünk, csakhogy Neki van barátnője egy éve. A lány egy magánakvaló görcs, sokat veszekednek. Én el tudnám képzelni Magam a sráccal, és szerintem Ő is boldog lenne. Megéri küzdeni?

Figyelt kérdés
félreértés ne essék, nem vagyok szerelmes, és a fiú is pont annyira használ ki, amennyire Én Őt. 20/L
2010. febr. 5. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
egodzsúz megvan benned. Magam, nagy M-mel.
2010. febr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de legalább a Neki szót is nagy n-nel írta
2010. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a "Görcs"-nek, hogy a pasija egy hűtlen ribanc , és akkor a "Görcs" biztos szakítani fog.


és akkor már csak egymásnak lesztek!


A csaj ( a Görcs) is megkönnyebbül, hogy nem kell egy ilyen hazug kapcsolatban élni.

2010. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy szerelmes hagyd a francba! Nem biztos, hogy veled jobb lesz neki! -.-
2010. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
fél pillanat alatt az tudnék lenni,...csak hagynom kellene Magam :)
2010. febr. 5. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát akkor már az vagy . . . az nem olyan dolog ami fél perc alatt megtörténik
2010. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a szerelemre értetted?Mármint,hogy az lennél,ha hagynád magad? Ha igen,akkor szerintem jobb,ha szembe nézel vele,hogy az vagy,csak tagadod,mert így könnyebb elviselni,hogy a srác mással jár.

Mit értesz az alatt,hogy küzdeni érte? Túl sok ütőkártyád nem maradt.Ha a srác szerelmes lenne és még le is feküdhetett veled,akkor már másnap hanyatt homlok szakított volna a barátnőjével,akivel alapból rossz a viszonya,hisz egy boldog és szuper kapcsolatba léphetne át,ahol még nagy a lila köd és a szerelem.

De nem tette.Vagyis,valószínüleg nem szerelmes,de úgy is megkaphat téged,hogy közben mással jár,akkor minek lépne.Szex megvan,jó barát megvan,állandó barátnő megvan,minek lépne?

Lehet,hogy nem ezt akarod hallani,de szerintem jobban járnál egy olyan sráccal,aki szeret téged és szerepel a szótárában a hűség szó.

Egy dolgot talán még megpróbálnék mielött végleg feladnám.A klasszikus féltékennyé tétel.Vagyis megmondanám,hogy nincs több szex,egy normális párkapcsolatot akarok és elkezdenék randizgatni és úgy intézném,hogy ő garantáltan tudjon róla,hogy pasizok.Ha bármit is érez és nem hagyja hidegen,hogy kivel lát,hogy más is hozzám érhet,akkor lehet,hogy végre összeszedné magát és rájönne,ha nem akar végleg elveszíteni,akkor lépnie kell.

Ennek azért vannak buktatói.Arra is rájöhet,hogy semmit nem jelentek neki és őszintén drukkol,hogy találjam meg az Igazit.De lehet,hogy a B verzió jön be,összejövünk,aztán agyalhatok azon,hogy vajon engem is meg fog csalni,ha megun?

Mérlegelj és ne hagyd,hogy feleslegesen teljenek el az éveid egy olyan szekér után futva,ami nem vesz fel.Maradjon meg az önbecsülésed!

2010. febr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!