Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elképzelhetőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elképzelhetőnek, hogy azért nem kíván már annyira a barátom, mint a kapcsolatunk elején, mert felszedtem 5 kilót?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 16:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
Lehet.
2021. dec. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
28%
Csak őszintén... Van az 10-15 kiló is. Igazam van? ;)
2021. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Jó, értettem, én vagyok a hibás. Igyekszem leadni, de nem arról van szó, hogy 90 kilóra híztam. A bmi így is normálisra írja. :(
2021. dec. 5. 16:47
 4/29 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem attól függ, hogy hány cm vagy.


160 cm és "50 kg verseny súly" -on 5 kg meglátszik.

185cm "70 kg verseny súly" -on 5kg-t nem nagyon lehet észrevenni. Kerekebb leszel, talán még jól is állhat.

2021. dec. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hát ez a baj, hogy nem vagyok magas. 155 cm vagyok, 44 kiló voltam mikor összejöttünk és most közelebb vagyok az 50-hez, mint a 49-hez.:(
2021. dec. 5. 16:51
 6/29 anonim ***** válasza:
5%

hát az bizony tényleg meglátszik. :(

Főleg ha nem izmot, hanem zsírt szedtél magadra. Őszintén szólva én a 169 cm magas 58kg-s (versenysúly) barátnőmön 3-4 kg változást már észreveszek. Attól még vonzódom hozzá, de látom rajta.

Akkor 155cm 44kg-val 5 kiló változás. hát az pláne feltűnő. :(

2021. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
93%
Inkább az h unalmas vagy és saját magad lehuzod a plusz kilóid miatt pedig lehetnél életvidám is
2021. dec. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
14%

Nem a plusz súly a baj, hanem az, ha ez csak zsír. 5 kg elhanyagolt izomzattal egy elfogadható csontos kis popóból tepsit tud csinálni. Nekem is van olyan barátnőm, aki bmi szerint a normál tartományba esik, de a s.gge iszonyat, kb. a háta folytatása. Az meg baj, mert akármennyire is sírnak a nők miatta, az arc után a fenék a legfontosabb rész, ha a vonzalmat tekintjük. Nyilván fontos a mell, derék, stb. is, de egy jó segg mindet veri.


Veresd a kitöréseket ezerrel. :D


Persze simán lehet, hogy nem a súlyod miatt van a változás, hanem más okozza a vonzalom hiányát.

2021. dec. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
43%

#8 kitörések? :D

Áldom az Eget, hogy vívó a csajom :D

2021. dec. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért kíváncsi lennék az itt válaszolókra is, hogy itt mindenki aki válaszol egy izmos, kisportolt, tökéletes ember?
2021. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!