Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elképzelhetőnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elképzelhetőnek, hogy azért nem kíván már annyira a barátom, mint a kapcsolatunk elején, mert felszedtem 5 kilót?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 16:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ez lenne az oka.


Amikor összejöttünk a párommal, akkor 170 centihez 53 kg voltam, jelenleg 61. Még jobban tetszem neki. Soha nem lennék hajlandó az akkori formámat visszaállítani amúgy.

2021. dec. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
32%
Ha mellre fenekre híztal, akkor az bejöhet neki. Inkább az van sztem, hogy uncsi vagy mert keseregsz folyton és már ez megölte a vágyat.
2021. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

"a kapcsolatunk elején kijelentette, hogy nem akar olyan lányt, akivel nem tudja magát jól érezni, mert csak a kalóriákat számolgatja"

Ne számold a kalóriákat!

Más lehet itt a fő baj szerintem.

2021. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
86%

Mióta vagytok együtt?

Nem lennék biztos benne hogy ez a baja. Viszont miért nem ülsz le vele és kérdezed meg?

2021. dec. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Volt egy "beteg" haverom, aki a modell csontkollekciókra gerjedt. Nála már 2 kg plusz súly is szakítást eredményezett. Mindig mutogatta nekem a csajokat, azt mondtam neki szép a csaj, közben azt gondoltam, atya világ, ezt a rémpofa kriptaszökevényt, hogy lehet ilyennel lefeküdni, eltörik.
2021. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 PrometheusDS válasza:

Szerintem ez hülyeség. Attól függ, mennyi ideje vagytok együtt. A kapcsolatok egy idő után kezdenek kihűlni. De ha kreatívak vagytok, simán fel lehet dobni. Persze kettőn áll a vásár.

Egyébként a pasik ilyenek. Tudom, mert pasi vagyok. Ha mindig ugyanazt kapod, egy idő után kicsit unalmas lesz. Szerintem vidd el swingerbe! 😄

2021. dec. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az is a baj, hogy te nem látod magad vonzónak. Ahhoz, hogy egy nő megkívánható legyen, neki is vonzónak kell, hogy lássa saját magát. Ha te kövérnek gondolod magad (BMI alapján abszolút nem vagy az), akkor ez látszik rajtad. Sport sokat segíthet.
2021. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 éve vagyok házas, és még mindig szeretem a feleségem.

Pedig volt, hogy 30 kg felesleg súlya volt. Nem ezen kellene, hogy múljon.

Mindig azt mondtam, engem nem zavar, és úgy is szép. Ha zavarja és fogyni szeretne, az egészsége végett tegye, ne miattam.

A válaszadók között már leírták a lehetséges okokat.

Ha a kalóriákat számolja, ami Te megeszel, akkor célzás is lehet a többlet súlyodra. Lehet segíteni szeretne ezzel, de lehet csak a maga érdekét nézi.

Ha a maga érdekét nézi, akkor önző, és nem szeret!

A férfiakat a vágyaik hajtják, míg a nőket az érzelem.

Meglehet, hogy kihűlt a kapcsolatotok, nem vagy már neki érdekes, izgalmas. Ez az egyik válóok. Az is lehet, hogy van neki egy másik kiszemelt nő, akár más kapcsolata is.

A másik válóok, a nem beszélgetés. Ha problémája van valamelyik félnek, az minél előbb tisztázni kell.

5 kg már látszik, de szerintem jelentéktelen.

2021. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Na azért egy kicsit gondolkodjunk már el a dolgokon... a 155 centihez az 50 kg teljesen jó (kolléganőm 165 körül van és 50 kg, iszonyatosan vékony szegény). Ha a barátod ezért nem kíván, ekkor egy kicsinyes nyomorék, és kezdjen el spórolni, hogy később jó kis sugar daddy-je lehessen a 20 évvel fiatalabb modell csajának...
2021. dec. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!