Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valós a félelmem?

Figyelt kérdés

A páromnak nagyon sokáig kellett udvarolnom, mire összejöttünk. Nem nagyon keresett párt, rossz lelkiállapotban volt, mégis meg akartam hódítani.

Egy hónapja vagyunk együtt, de már 3-4 hónapja volt csók, szex, kézen fogva járás, stb. Én az a típus vagyok, aki a tenyerén a másikat, ha szerelmes. És szerelmes vagyok.

Viszont ő furcsán viselkedik: néha egy teljes napig nem válaszol az üzeneteimre, valamikor fontosabbak nálam a barátok, sokat beszél az exéről és arról, hogy mennyire nem kezdeményeztek nála korábban a fiúk. Ha együtt vagyunk, akkor azonban minden oké: bújik hozzám, tervezzük a jövőt stb. Amikor beszélgettünk az érzéseinkről, akkor hangot adott annak, hogy ő még nem érez úgy, ahogy én, neki ehhez több idő kell.


Az én véleményem viszont az, hogy ő nem érez semmit, soha nem is lesz szerelmes belém, csak élvezi azt, ami velem jár:

- a jó szexet, amiben önzetlen vagyok, és olyat váltok ki belőle, amit más még soha (ő szavai)

- azt, hogy csodálom a külsejét, pedig nagyon önbizalomhiányos, és ezt még sosem tapasztalta

- a drága éttermeket, a szép kocsit, amibe beleül, a jó anyagi kilátásokat

Tehát papíron szerintem mindenben megfelelek, mégsem lesz soha meg neki az a plusz, ami miatt szerelmes lenne. És attól félek, hogy egyszer jön valaki, akinél szerelmet fog érezni, és akkor engem "eldob". Addig pedig jó vagyok, mert szuper mellettem/velem az élet.


2021. dec. 7. 12:30
A kérdező szavazást indított:
A kérdező jól látja a helyzetet
A kérdező túlgondolja a dolgokat
20 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

" ő még nem érez úgy, ahogy én, neki ehhez több idő kell."


Tehát nem tervez veled.


"Addig pedig jó vagyok, mert szuper mellettem/velem az élet."


Minden esélyed megvan rá.

Egyelőre elvan veled. Adj neki időt úgy, hogy nyújts élményeket,

aztán függeszd fel a kapcsolatot. Lásd, mi a reakció.

2021. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem tudhatod

még nem lépett túl az exen. Te magad írtad, hogy padlón volt amikor elkezdtél neki udvarolni, hát úgy tűnik érdemes lett volna megvárni mire összeszedi magát.

De amit leírtál nagyon egyoldalú; csak adsz.

2021. dec. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
A csajszi csak vigasztalodik veled, mikor mar jol lesz, szakitani fog szerintem. Aztan osszejon valakivel, akit szeret.
2021. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

"A csajszi csak vigasztalodik veled, mikor mar jol lesz, szakitani fog szerintem."

Én is ettől félek. Viszont a múltban volt már rá példa, hogy le akartam lépni (nem nevezem szakításnak, mert akkor még nem jártunk). Nem hagyta, sírt is, szóval látszott rajta, hogy akar engem. Azóta sokkal ragaszkodóbb. Szóval nem tudom :(

2021. dec. 7. 12:41
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenkitől lehet elvárni, hogy egyből szeressen a másikban, főleg, ha a rossz, fájdalmas tapasztalatai vannak a múltból.. Körülöttem egy pajzs van akár hónapokig is, nehezen bízom, inkább lassan haladok a dolgokkal. A nők amúgy sem olyan gyorsak, mint a férfiak. Nekem egy évig tartott az egész folyamat és most szerelmes vagyok nagyon is:) Lehet ő is ilyen megfontolt, létezik ilyen is. Nem kell mindenben a rosszat látni.
2021. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem látom benne a rosszat, és adok is időt, csak félek, hogy elveszítem
2021. dec. 7. 13:05
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Igazából nem attól kellene félned,hogy elveszíted, hanem attól ,hogy sosem lesz igazán a tiéd.

Akár én is lehetnék a párod.

Ugyanebben a helyzetben vagyok.

2021. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Előbb lépjen túl az exén, utána tervezgessen jövőt.
2021. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem felesleges attól félned, hogy elveszíted, ha jön más, akibe szerelmes lesz. Hogy miért mondom ezt? Azért, mert amiket leírtál, nekem instant ok lenne a szakításra. Miért nem adod meg magadnak az esélyt, hogy hozzád illőt találj? Elhiszem, hogy szerelmes vagy, de ez így nem kóser.

Az is megoldás lehet, hogy szüneteltek, amíg nem lesz túl az exén.

2021. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
#5 Nem látja mindenben a rosszat, csak a csaj folyton az exéről beszél, haverjai fontosabbak, napokig nem válaszol, ez külön külön is red flag, nemhogy egyszerre!
2021. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!