Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek félni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek félni a barátnőm anyjától, szerintetek valós a félelmem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja járunk a barátnőmmel szex nem volt köztünk még de sokszor ott aludtam náluk. Mostanában kezdett előfordulni hogy amikor ketten vagyunk az anyjával mindig olyan dolgokról kezd beszélni amiről kellemetlen egy idegennel beszélni. Olyanokat kezd mondani hogy: mindig védekezni kell , meg hogy olyan pózt kell keresni hogy ne fájjon a barátnőmnek, meg hogy ő nem ismeri az intim méreteimet de ha esetleg nagy lenne akkor síkosítót kellene használni és a lánynak fontos hogy jó legyen ezért kitartónak kell lennem és kényeztetni kell a lányokat máshogy is, meg hogy mostanába a fiúk is borotválják az intim területeket meg ilyenek. Közben meg rendszeresen hozzámér. Már lever a víz ha ott kell aludnom. Bnőmnek nem szóltam kicsit égő lett volna szerintem. Bár a muter jól néz ki sportos jó alakja van meg minden de van köztünk kb 20 év. Mit csináljak szerintetek?

2015. jan. 19. 07:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod a választ magadtól is:)
2015. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Legyél vagány, kérdezd meg mire gondol pontosan, és ha szeretné mutassa is meg. ;)
2015. jan. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Mondd el a barátnődnek, hogy beszéljen az anyja fejével. Na igen, az ész ezt diktálná, de a farok nem.
2015. jan. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nemigazán vágyom arra hogy a barátnőm háta mögött meghágjam az anyját és elmondani sem akarom mert félek abból baj lesz. Ma sajnos megyek megint de a hátam közepébe nem kívánom a nőt. Nem tudom mit szólnátok ha az anyósotok arról beszélgetne veletek hogy a fiúknak többször kell ürítenie mert ez természetes a fiúknál. Ja és elvált a vén ku.va
2015. jan. 19. 08:18
 5/16 anonim ***** válasza:
barátnőddel beszélj!!!
2015. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
xD
2015. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Szandi75 ***** válasza:
Kérd meg hogy mutassa meg pontosan mire gondolt.
2015. jan. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A vén ku.va! Mi!?


".. Bár a muter jól

néz ki sportos jó alakja van meg minden..."

2015. jan. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
a vén ku.va -nak hívom de nem azért mert 80éves és az élete nagy részét a nagykőrősi út szélén töltötte hivatásos prostiként. He ez nem elégé világos ott nagy baj van tisztelt válaszoló. Amúgy normális válaszokat vártam (volna)
2015. jan. 19. 10:30
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a helyedben mindenképpen beszélnék erről a barátnőddel(persze finoman, elmondanám neki, hogy az Anyukája ilyen témákat vet fel és kicsit kínos ez neked), vagy pedig Aóaz Anyukájának mondanám meg, persze finoman, hogy Te már tisztában vagy ezekkel a dolgokkal, alaposan utána jártál a dolgoknak, felkészült vagy minden témában, és témát váltani.

Jobb sajnos nem jutott eszembe.

2015. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!