Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta összeköltöztünk, párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta összeköltöztünk, párom panaszkodik, hogy kevés programot csinálunk. Sok a házimunka, kevés az idő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk, ugyanazon a munkahelyen, egész napunkat együtt töltjük. Munka után nekem a főzés, házimunka következik. Este már fáradt vagyok elmenni itthonról. Hogy csináljuk, hogy neki is jó legyen?
2010. szept. 6. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Házimunka megosztás? Fele annyi idő alatt kész? Marad 2x annyi idő? 2x annyi energia? Mi más?
2010. szept. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes más pároknak jut idő programokra,ha máskor nem,akkor hétvégén.És még gyereketek sincs.Mi lesz akkor?
2010. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hétvégén a szülőket járjuk, a családot látogatjuk meg. Hétközben szinte mindent én csinálok itthon, párom nem sokat segít. Alig várom már hogy este leüljek egy kicsit (fél órára) a számítógép elé. Aztán az esti összebújás sem maradhat el. Eljárni itthonról már nem jut idő. A főzés rengeteg időt elvesz, hiszen egy ócska elektromos tűzhelyünk van, ami nagyon gyengén működik. Kétszer annyi idő valamit elkészíteni rajta, mintha új lenne. Nem tudom, hogy oldjam meg, hogy legyenek több programok.
2010. szept. 6. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

- be kell vonni a másikat a házimunkába (szóval úgy akarod csinálni, hogy neki is jó legyen? Az nem neki kedvez, hogy te végzed a házimunkát és ő azalatt nem tudom mit csinál?

- csak azt kell elvégezni, ami tényleg muszáj (én leszarom, ha alapvetően rend van, de nem csillog a lakás, nem érdekel, ha nincs mindig friss kaja. Ha a wc nem néz ki használhatatlanul mocskosnak, minek kipucolni? Vagy ha neked fontos ez, miért panaszkodsz, hogy nincs időd másra?)

- aki ennyire leterheli magát hétköznap, ne higgye, hogy pont az esti szórakozás az, ami jót tenne

- a menetrendszerű dolgokat csak akkor hagyjátok meg, ha ennek előnye van: ha mindig kötelezően alvás előtt van szex, az szörnyű; ha a hétvége mindig rokonlátogatással telik, az is baj!

2012. aug. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Speciel a család is jöhet hozzátok néha: és az én véleményem az, hogy akkor sem kell kiglancolni a lakást annyira. Ne gondold, hogy ők szívesen takarítanak vendégség előtt. Azért teszik, mert a legtöbben azt hiszik, hogy a vendég rossz szemmel néz majd, ha egy kicsi rendetlenség maradt. Én például nem szoktam rossz szemmel nézni. Ne legyen disznóól a lakás, ennyi! De csillogó-villogó-ragyogó lakés és kupleráj között sok lépcsőfok van.
2012. aug. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!