Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok azzal állna elő hogy külföldön akar új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy barátja pl kimegy külföldre, és a párotok úgy dönt, vele szeretne tartani, mert szeretne.

Ez azt jelenti, hogy nem vagyok elég fontos neki.



2021. dec. 8. 19:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Bocsi, elég értelmetlen lett a kérdés, eléggé kivagyok. :(

Szóval ez azt jelenti hogy nem vagyok fontos neki?

Nem mintha számitiana bármi is már....

2021. dec. 8. 19:47
 2/17 A kérdező kommentje:
Tehat nem járna haza, kiköltözik és nem maradunk együtt mert így egyikünk sem akarna.
2021. dec. 8. 19:49
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Ha figyelmen kívül hagyna, és nem érdekelné én mit gondolok, hogyan érzek, csak kész tények elé állítana, hogy jövő hónaptól ő külföldön fog élni egy barátjával, akkor azt mondom viszlát, jó utat. Én meg keresek valakit, aki először megbeszéli velem az ilyen szintű dolgokat.
2021. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Megunta a magyar rabszolgaságot, legalább megpróbál kitörni. Úgyis 90%, hogy ráfarag és ott is rabszolga lesz, csak szebb kalickában és nagyobb porció eleséget tud venni (mexikóiék szopják ezt be az amcsikkal általában, lásd "Az utolsó mehikán" South Park részt), de így ennyi. Többségük vert seregként tér haza.


De aki ilyen, az menjen csak egyedül, ha te is mész, a végén te leszel a bukásáért a hibás, vagy ott cserél le és egyedül leszel egy idegen világban. "Ó, ájem élijen ájem a legál élijen, éjem á hángörijen in nyújóóóóórk"


Ami kellemetlen!

2021. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Téged nem hívott, hogy menny te is? Én a helyedbe mennék vele... Ha mag nem akarja, akkor itt nem a költözésen van hangsúly szerintem. Venni kell a lapot és menjen ahová akar.
2021. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha ilyen könnyen, a megkérdezésed nélkül úgy döntött, hogy ő kimenne a haverjával külföldre és a ti kapcsolatotoknak meg legyen vége, akkor annyira azért nem voltál fontos neki. Ahhoz elég könnyen eldobott.
2021. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarja, hogy te is menj, akkor ennek vége. De legalább kiderült.


Külföldre egyedül menni teljesen értelmetlen, csak együtt és örökre.

2021. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartanám vissza semmiképp. Mert akkor kvázi miattam szalasztotta el A Naaaagy Lehetőséget, és akkor bármi vita van, örök aduászként elő lehet hozni, hogy "nem engedtél el, de bezzeg én ezt meg ezt tettem..."


Hagyni kell, hogy azt csinálja, amit szeretne. Sajnos, nehéz ezt magunkban elfogadni, de ez a legjobb, amit tehetsz :(

2021. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Miert, ha megbeszélné veletek (de ti semmiképp se akarnátok elmenni) akkor mit mondnátok? Lebeszélnétek?
2021. dec. 8. 20:19
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor menjen! Mit lehet tenni.
2021. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!