Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok azzal állna elő hogy külföldön akar új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy barátja pl kimegy külföldre, és a párotok úgy dönt, vele szeretne tartani, mert szeretne.

Ez azt jelenti, hogy nem vagyok elég fontos neki.



2021. dec. 8. 19:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
9-es, nem, de akkor legalább nem érezném, hogy nem is számítottam neki.
2021. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
84%
10# Ez a megbeszélés dolog is olyan, tudod, hogy.. attól függ, mennyire komolyak a szándékai. Ha már magában végleg eldöntötte, hogy elmegy, akkor a megbeszélés már csak egy "utójáték", lényegi szerepe nincs (kvázi csak tájékoztat téged). Max könyöröghetsz neki, majd ilyen-olyan okra fogva szakít veled (ha ez a célja). Ha ő maga sem biztos benne, csak egy kósza gondolatként született meg a fejében az elköltözés, akkor van helye a megbeszélésnek, felsorakoztathatsz érveket, miért jobb itthon maradni (mondjuk olyanokat mint III.Edricus Anxious :DD de persze nem feltétlen)
2021. dec. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megbeszélné velem, és én nem akarnék továbbra sem, akkor azt mondanám menjen - esetleg megpróbalnám a távkapcsolatot. De smmiképp sem tartanám vissza, az, hogy ebbe belefér egy kapcsolat azt már a felek tudják.
2021. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 peca1000 ***** válasza:
0%

Menjek csak!


Te meg keresel mást.

2021. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha van eszed te is mész vele, amúgy ez egy olyan dolog hogy akármennyire is szeretsz valakit saját magadat jobban kell szeretned és nem hagyhatod hogy valaki visszatartson egy olyan élettől ami boldoggá tesz. Nem azt jelenti hogy nem szeret, főleg ha szeretné hogy vele menj.. de azt kérni valakitől ( akit elvileg szeretsz ) hogy dobja el a jobb élet lehetőségét és az álmát miattad akkora önzőség hogy hihetetlen—> magyarul te sem szereted eléggé.
2021. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
69%
Agyő!
2021. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én anno/10 éve/ pénz miat mentem ki.Valjuk be itthon nem lehet sok jóra számítani mint melós ember.Azóta sokmindent elértem anyagilag szakmailag.6 hónapot dolgozok akkor kint vagyok.
2021. dec. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!