Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék elfelejteni majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék elfelejteni majd 3 éves kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Muszáj volt szakítanom a barátommal most karácsonykor mert kiderült amit ő nem gondolt volna soha hogy megtudok,megcsalt.Nagyon szenvedek kimondhatatlanul.Töröm a fejem mit kellenne tennem.Kibéküljek?1szer történt meg augusztusban vagy lehet hogy az is 1 hazugág.Ide költözött a környékünkre miattam most,de ezt megtudva szakítottam.Szeretem,de nem szerelem,nem tudnám leírni milyen érzéseket táplálok utánna,de hiányozni fog,de félek h hazugságok mellett lennék vele továbbra is.Ami iszonyatos az a múlt amire vissza gondolok,az együtt töltött percek,mindig és mindenhol.AKKORÁT CSALÓDTAM BENNE!Olyan jól becsapott elhitetve velem h soha nem találok olyat mint ő,és szeret,felesége leszek,és mégis 1kalandba bele ment,mondván h részeg volt,de számot cserélni elsétálni 1 nyaralóig sikeült neki az álítólagos állapotában.Nem hiszem el h ezt történt velem,iszonyat,nem tudok nyugodni.még így is őt akarom pedig nem szabad.De nem nagyon igyekszik hogy vissza szerezzen,semmi,csak sajnálja.nem hív nem ír.belenyugodott.nem is szenved,pedig szeretném tudni.mi lesz velem?nem tudom.annyi emlék van ami fogva tart és nem tudok másra gondolni,nem merek kimozdulni nem is akarok,hiányzik,de sokat hazudgálhatott,annyira kétségbe vagyok esve:(

aki segítene az emailen is megteheti:szeva32@freemail.hu(msn címem is)

írjatok!

Évi(21)


2007. dec. 28. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom, főleg így ünnepek előtt, hogy így jártál, de szerintem azért vannak benned a kérdések, mert nem tudod, hogy a szívedre, vagy az eszedre hallgass.Leírok v.mit: Nekem az első nagy szerelmem akivel 2 évig jártunk egy 40 éves nő miatt hagyott el. És utólag kiderült, hogy az utolsó egy évben ők már együtt voltak, úgyhogy egy évig hülyének nézett. Szenvedtem mint egy kutya, és lám-lám, két hónappal a szakítás után ő jött utánnam. Persze nem békültem akármennyire is szerettem volna, és most itt vagyok, ennek már hét éve, és én már hat éve megtaláltam az igazit. Ő még mindíg keres, nem tudja túl tenni magát a dolgon.

Azt ajánlom neked, hogy egyenlőre ne tégy semmit, az idő úgyis megoldja, és el fogod felejteni. És ahogy írod, hogy nem is töri ki a nyakát a békülés felé, akkor nehogy már te fuss utánna!!

Az emlékeket őrizd meg, de ne tégy úgy, mintha nélküle nem lenne életed. Igenis van, és egyszer kopogtatni fog nálad az igazi. Lehet, hogy nem is olyan sokára. Máskülömben én úgy vagyok vele, aki egyszer megteszi, megteszi mégegyszer.Ő már eljátszotta az esélyét. Remélem sikerült,hogy kicsit tisztábban láss,és szorítok, hogy túltedd magad rajta. Boldog Új Évet, és Új Szerelmet.

2007. dec. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Sajnos nekem is volt egy nagy csalódásom ugyanebben a témában, szintén 3 év után. A barátom megcsalt, de nem bírtam én sem elfelejteni, a barátnőim segítségével eljártam bulizni és arra törekedtem, hogy minél hamarabb kiverjem a fejemből, de ez bnem sikerült. Mind a kettönknek volt valakije, de így sem sikerült. Igaz amíg nem voltam vele neki is fájt minden velem kapcsolatban. Egy fél év után ő kezdett velem kapcsolatba kerülni (e-mail, telefon, sms), végül rávettem magam, hogy találkozzak vele (titokban). Nehéz volt, sírtam is, de muszáj volt, hogy lássam mert hiányzott. Szakított ő is és én is azzal akivel együtt voltunk és folytattuk a találkozásokat, de nyilvánosan, hogy mindenki lássa. Sokan örültek, hogy újra beszélünk, de nem jöttünk össze. Elhívtam nyaralni és ott minden megváltozott. Rengeteget beszéltünk és a barátaim is beszéltek vele, hogy én mennyire szenvedtem abban az időben. 1 év 2 hónap szakítás után jóra fordult a dolog és már lassan 1,5 éve újra együtt vagyunk és együtt is lakunk már 7 hónapja. Természetesen boldogok is vagyunk.
2007. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

Szia!Hát, ha ő nem töri magát akkor jobb ha elfelejted, nehéz lesz de muszály.Próbáld a rossz tulajdonságait felvetyteni,ne a szépre a rossz percekre gondolj és talán könnyebb.Én így tettem,nem mondom hogy használt de enyhíti a fájdalmat.(több mint két éve már de még mindig fáj, szörnyen!)

Ha tényleg szeretne nem tenne ilyet,nem érdekelné más nő!Az nem kifogás hogy ilyen meg olyan részeg volt, könnyű erre fogni, neki iyg könnyebb, neked meg úgy ha belátod hogy ő is egy tetű aki felrúg 3évet egy dugásért.

jobb az ilyentől minél hamarabb megszabadulni,ha megbocsájtod pláne megteszi legközelebb is(lásd lent)

Sajna a pasik a farkukkal gondolkoznak, farok feláll, ész megáll!És ez alól nincs kivétel, aki az az már mind óvó-féltő kezek alatt van azaz foglalt.

Nekünk meg marad a selejtese, válogass közülük!

Én nem hiszek az ilyen majdjönazabizonyosigazi-tündérmesékben, egy ideig én is ebbe ringattam magam aztán jött a valóság!Elmesélhetem?

Öt év állítólagos szerelem után(szertlek, el akarlak venni, gyereket akarok töled) lecseréltek egy olcsó nőre mert igéretesebb volt, meg benyögte hogy ő még nem élte ki magát,tehát másokkal is le akar feküdni, de még szeret csak már nem szerelmes belém.Öt év után csoda is lenen, de ennyit értem.

Felejtésképp-meg hát mi mást tehettem?- kerestem egy másikat(ha már neki lett akkor nekem pláne)és egy ideig jónak is tünt, azt hittem belefogtam, de tenyereltem!

Két év után kiderült hogy mindenkivel flörtöl, én azt hittem dolgozik holott panziókban dugta a nőit,végig hazudott és átvert nagy ügyesen(ezt a legkönnyebb)miközben engem azzal terrorizált hogy nekem biztos van valakim,nem mehettem le még a barátnőimhez sem,olyanról hogy szórakozni járni meg meg se tehettem!Volt hogy míg dolgoztam ő otthon gyömöszölte az ágyunkat egy ringyóval,én takarítottam össze utánuk...

Na és akkor most kéne a tündérmese?Minek áltatjuk magunkat?Férgesek közül is a rohadt gyümölcs jut, minek a púder?

Bocsi ha kiábrándító voltam,nem ez volt a cél.

2007. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!