Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos számodra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos számodra hogy a parod gondoskodó legyen ?

Figyelt kérdés
Természetesen oda vissza működne ez. Miből érzed hogy gondoskodó feléd?
2021. dec. 9. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Reggel behozza a kávémat. Ha bármit kérek tőle, nem felejti el, megteszi. Besegít a házimunkába.
2021. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fontos! Sokkal fontosabb mint pl a külső!!!
2021. dec. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fontos
2021. dec. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az álmom, hogy egy fél hajszállal gondoskodóbb legyen, mint én.
2021. dec. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

10/10. Nagyon vágyom a törődésre, odafigyelésre, de ugyanakkor én is ilyen vagyok. Sajnos már túlzottan is, volt, hogy szóvá tették

F

2021. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos.
2021. dec. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Számomra az volna, csak nem mindig kapom meg, sőt, mostanában, ha én törődtem vele, még rajtam vezette le, hogy beteg és nyűgös. Rossz néven vette, hogy aggódom. Nem is beszélt velem túl kedvesen. Ezek után bennem azért maradt egy kis tüske, mert én iszonyatosan vágynék a kölcsönös odafigyelésre.
2021. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha megint te vagy az, aki már a sokadik kérdést teszi fel azzal kapcsolatban, hogy a párja nem tudja szeretni, szexkapcsolatot akar, mert te túl ragaszkodó vagy, akkor ha gondolod írj privátban. Bár az én párom soha nem akart szexkapcsolatot és hamar megszerett (1 hónap), de ő egészen máshogy szeret. Lehet nálatok is valami ilyen gond van.


Ha nem te vagy az aki már a sokadik kérdést teszi fel, akkor nem szóltam. :) Válaszom pedig: Mindenki máshogy mutatja ki a szeretetét. Az én párom, ha hagyom, hogy csinálja a saját dolgait, utána jön magától, figyel rám, megkérdezi mit szeretnék.

2021. dec. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3-as szinten.
2021. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!