Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csodálkozik azon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik azon hogy kizárom a dolgaimból?

Figyelt kérdés

Már eleve összeköltözés előtt közölte nem fog ellatni és gondoskodni rólam, úgy hogy erre nem adtam okot előtte se( mert nyaraláskor azért láthatta hogy kb milyen lehetek)..


Aztán összeköltöztünk, de folyamatosan jött hogy segítsek ebben, abban vagy hozzak ezt vagy azt stb. Én megoldottam még ha túl elfoglalt is voltam, bármilyen alkalmatlan pillanatban szólt csak annyit mondtam oké; megoldottam.


Ha ő hív mar tudom vlmit kérni fog vlmit nem tud megoldani.


De amikor én szóltam/ kértem akkor jöttek a kifogások hogy majd ekkor majd akkor (amiből nem lett semmi), meg ő nem tudja hol van hova menjen ( még akkor is amikor elmondtam hol található)..

Egy idő után már nem szólok neki hisz nem a kifogások kellenek, meg a macera..


De ő ezt nem érti hiába mondtam már neki példákkal is h mire gondolok


2021. dec. 9. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szia műkörmöscsajfaszija, húzzál már innen
2021. dec. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki ez a valaki, akinek gondoskodnia kellene rólad?
2021. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már volt, akkor is javasltuk, hogy szakíts, mert változni nem fog és ha nem így akarod leélni az életed, felesleges ezt tovább húzni. Most is csak ennyit tudok erre mondani.
2021. dec. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azon csodálkozik, hogy ennyire xar neked, és ennek ellenére vele vagy. Esküvő is lesz, mert ő azt akarja. Fotókat tegyél fel! Sok boldogtalanságot!
2021. dec. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
egy tök a párod amire rákötöztek egy magnót? keress mást. én nem bírnám, ha állandóan csicskáztatnánk és semmit nem bír magától megoldani.
2021. dec. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!