Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit reagálnál, ha a párod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnál, ha a párod a munkája miatt nem vállalhatna fel?

Figyelt kérdés
Titokban lennétek együtt, de sem nyilvános helyre nem mehetnétek, sem közös fotótok nem lehetne sehol. És ha bárki rákérdez, kénytelen lenne letagadnia téged.
2021. dec. 9. 15:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne a párom.
2021. dec. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
6%

Egy jó pasi mindent megér! Gondolom ez esetben is erről lehet szó kedves királykisasszony kérdező...


Fogadd el a dolgot!

2021. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkája van? Titkosügynök? Esetleg r. k. pap? 😆
2021. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Milyen munka követel ilyen feltételeket?
2021. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mint a szeretői kapcsolat. Nem lehet együtt mutatkozni, mindent titokban kell csinálni. Mi köze ennek a munkához?

Házas az illető?

2021. dec. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

1.: A kérdés nem konkrétan rólam szól.

2.: A kérdés vonatkozhat hetero és homi kapcsolatra is.

3.: Sok ilyen munka lehet/van. Pap, rendőr, előadó művész, tanár - diák, főnök - beosztott, de azonos neműeknél szinte bármelyik.

2021. dec. 9. 15:27
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Mégis milyen munka? Vagy ismert és a rajongók miatt nem akar felvállaltan kapcsolatban lenni?

Nekem ez nem férne bele, én nem jöttem volna össze vele. Én egy normális, nyugodt kapcsolatot akarok és nem olyat, ahol titkolózni kell meg letagadni egymást. Ha csak ideiglenes lenne, a kapcsolat elején és minden nagyon jó lenne, akkor lehet azt érezném, hogy megéri és bevállalnám. De csakis idegilenesen, semmiképp se sokáig.

2021. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolnám hülyének néz, és szerető vagyok a neje mellett... de én már sokat láttam, nem vagyok kamasz, hogy elhigyjek ilyen hülyeséget, mint a munka miatti rejtegetős maszlag.
2021. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nincs közös fotó sehol, az kit érdekel? Engem pl. nem.

De az milyen párkapcsolat ahol nem lehet nyilvános helyen együtt mutatkozni? Hogy lesznek akkor közös élmények? Az OK hogy van szex, ott ahol senki sem látja, ami így normális, de mi van a közös élményekkel?

Bezárva egy lakásban évekig, vagy hogy kell ezt elképzelni?

A szeretői viszonyoknál vagy a szexkapcsolatoknál érthetően így van, de egy rendes párkapcsolatnál akkor ezt hogy kell elképzelni?

Külön laknak és csak egy lakásban találkoznak időnként vagy hogy?

Lehet hogy csak én nem értem, hogy ez mitől párkapcsolat?

2021. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

A munkája miatt? Szerintem nős.

N

2021. dec. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!