Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy "engedjem el azt az embert,aki nem is volt soha,és nem is lesz soha az enyém?

Figyelt kérdés
2021. dec. 10. 14:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen helyzetben vagyok. Szerintem sose lehet elengedni, csak majd jön valaki aki egyszer min. olyan fontos lesz.

De nekem az ilyenek (2) sose felejtődtek el.

2021. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Micsoda klisé
2021. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán az ilyeneket a legnehezebb elengedni. Aki után csak a vágyakozásunk van. Mert folyton a mi lett volna lebeg, meg nincs bennünk semmi rossz tulajdonsága, ami segítene kiábrándulni belőle.
2021. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2021. dec. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó szerinted én írtam ki ezeket?🤣🤣
2021. dec. 10. 15:34
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi beszélünk mindennap csak látszik az írásán hogy nem akar tőlem semmit hiába mondja hogy igen. Egész nap és mindennap ír viszont tényleg ez a stílus ahogy ír/ amiket ír megmutatja hogy ő valójában nem akar semmit. Találkozni sem akar, folyton vissza mondja, vagy vissza sem mondja kitalál egy olyat hogy nem jó a telefonja és egy teljes hétig nem elérhető csak ne kelljen találkozni. És számtalanszor eldöntöttem már hogy nem írok többet és elfelejtem de nem megy sajnos folyton ez van a fejemben hogy de jó lenne vele lenni meg hogy vajon mi az ok rá hogy így viselkedik velem mert én mindig jó voltam hozzá és hűségeen vártam őt
2021. dec. 10. 15:40
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te jó voltál szerinted hozzá, meg hűségesen vártad őt, még nem lesznek érzelmei feléd. Nem vagy az esete. Ennyi az egész. Ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel.
2021. dec. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom tisztába vagyok vele, csak mégis rossz könnyebb lenne ha elmondaná de ő végig azt mondja hogy szeret engem, és oda akarja hogy költöztek hozzá szóban nyilván mert semmit sem érte. S olyan szépen meg meghatoan könyörög hogy ilyen nincs komolyan mégis látszik hogy nem kellek neki
2021. dec. 10. 16:01
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod, hogy szarik az egészre, akkor minek hallgatod még mindig a süket dumáját? Nincsen egy csepp önbecsülésed sem?
2021. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező egy szóval sem mondtam, hogy te írtad ki azokat a kérdéseket. :)

Azt írtam ideje lenne elengedni, és így igaz. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel. Mondani bármit lehet.

2021. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!