Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire fér bele?

Figyelt kérdés
Ha a párod egy napig nem válaszol. Tegyük fel, hogy beszélgettek reggel, majd egyszer csak a 10 órakor elküldött üzenetedre este 9-kor kapsz választ. Mindezt úgy, hogy nincs különösebb oka, tehát nem lehet arra fogni, hogy dolgozott, repülőn volt, stb.
2021. dec. 10. 19:14
A kérdező szavazást indított:
Teljesen természetes
Zavarna
32 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nálam nincsenek ilyen elvárások, főleg, hogy van, hogy én nem írok neki x ideig.
2021. dec. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eléggé két véglet a két lehetőség. A 'Teljesen természetes'-re szavazz akkor is, ha nem természetes, de egyszer-egyszer belefér.
2021. dec. 10. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az sem meglepő, ha egy napig nem nyitja meg, mondjuk már sokkal ritkábban teszi ezt, mint eleinte. Viszont tudom, hogy ez nála miért van, ezért tudom tolerálni. Meg a többi kezdetben furcsa dolgot is.

Bizonyos szempontból nekem is vannak kattanásaim, és én választottam párnak, szóval igazából vagy megértem és elfogadom, hogy ő ilyen, vagy sarkon fordulok. Nyilván egy baromi megalázó szint után ezt tenném.

Neked is ennyit javaslok.

2021. dec. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ez nagyon nem oké. Böfögjön oda annyit, hogy ne haragudjak, majd később válaszol, és akkor minden rendben van, nem fogom csesztetni. De szó nélkül, értelmes indok nélkül ne tűnjön el, ezt nem tolerálom.
2021. dec. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem férne bele, főleg, ha amúgy ott virít, hogy "Látta", vagy nem látta, de online.....
2021. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!