Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből érzed hogy a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből érzed hogy a párodnak te vagy az első?

Figyelt kérdés

Sokat olvasni hogy a nők sérelmezik hogy nem ők az elsők a párjuknak .


Mit kell tennie a férfinek hogy ezt érezze a nő?


2021. dec. 16. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
18%

Minden pasinál másbol

Csak a mostanit írom ő milyen amibol latom hogy az elso vagyok

- állandoqn hivogat melo kozben is ha kitud szaladni telozni (napi 64 hivás meg ilyenek)

- a szabadidejnek majdnem 100%-át nyújtja nekem

- inkabb lemondja a haverokat h velem legyen (en ezt nem kérem tole, millio haverja van)

- hanyagolja/lemond a szerekről(ezt se kértem, nekem nem gond)szoval valamiert változik

- féltékeny

- ha nem tetszik vmelyik köre inkabb ő sem jár velük össze(ahova en nem megyek vele)

- eljon velem olyan "programokra" amiket utál (pl vásárlas) ezt se kértem tőle soha

- millioszor elmondja hogy szeret amikor abban a pillanatában érzi(nem fogja vissza az érzéseit)

- nem azt mondja hogy bizonytalan lassitsunk hanem hogy sokáig egyutt leszunk legyek pozitiv bizhatok benne

- maximálisan biztosít arrol hogy hűséges


Stb

2021. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem osztja meg először örömét, bánatát. Mindent meg tudunk beszélni, velem olyanról is megosztja az érzéseit és a gondolatait, amit még a szüleivel vagy barátjával sem.

Néha kapok valami apróságot, mert én jutottam róla eszébe.

Tudja, hogy miket szeretek, mit nem, mindig odafigyel rám.

Ha döntenie kell, tőlem kér tanácsot (először).

Első vagyok a híváslistán, még telefonon is velem beszél leggyakrabban. (A hossza más kérdés, a két legjobb barátjával órákig beszél, bár heti egyszer.)

Nem bántana meg szándékosan. Ha véletlenül sikerül, akkor tud bocsánatot kérni őszintén. Nem mellesleg azonnal látja is.

Tudom, hogy hosszú távon is velem tervez.

Eddig nem igen fordult elő, hogy a rokonaival, barátaival barmi konfliktusom lett volna, de akkor egyértelműen mellettem állt ki. Akkor is, mikor utána négyszemközt elmondta, hogy szerinte nincs igazam.

Azt egész biztosan nem hagyná, hogy bárki bántson vagy megalázzon.

2021. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És ti a felsoroltaknak örültök vagy inkább teher számotokra?
2021. dec. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Most miert vavyok lepontozva? Nem én korlátozom a párom, semmi ilyen nincs.

3# jelenleg nekem egy csoda, amiket nyújt, hogy valaki ennyire rajongásig imádjon, es plane hogy pont az, aki nekem tetszik és akit szeretek. Jelenleg megélem vele a mát.

2021. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
1.voltam
2021. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tervezi velem a jövőjét, élményeket gyüjtünk hogy legyen mit mesélni az unokáknak. Minden fontos kérdésben kikéri a véleményemet. Most házat szeretne venni, és megkérdezte hogy én az ország melyik részén szeretnék élni. Támogat a terveimben és a céljaimban, még akkor is ha néha butaságnak hangzik az egész. Mi csak hétvégente tudunk találkozni, de akkor péntek estétől vasárnap estig velem van. Ha családlátógató van oda is megyek vele. Ha segitségre van szükségem( múltkor anyukám kórházba került) az első kérdése az volt hogy vegyen e ki szabadságot és jöjjön e hozzám haza. Sose mondott le egy találkozónkat sem a barátok vagy egyéb program miatt. Ha mégis közbejött valami vitt magával még akkor is ha biztosítottam afelől hogy menjen nyugodtan egyedül és érezze jól magát, én ebből nem csinálok gondot, ennyi magánszféra neki is jár.

Ha a barátai úgy viccelődnek ami nekem sértő vagy bántó, akkor kiáll mellettem. Ha valaki úgy szól hozzám akkor is kiáll értem.

2021. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem minden esetben kell elsőnek lennem, vannak mindennapi élethelyzetek, amik ezt felülírják. Az a lényeg, hogy olyan társam legyen a mindennapokban, akire számíthatok, figyel rám, ismer engem, megért és meghallgat, és ugyanezt várja tőlem is viszont.

Remélem egyszer megtalálom. ;)

2021. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmiből, közölte is, hogy csak én hittem, hogy a párom... 🤔
2021. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1

Ezt olvasni is gáz volt

2021. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!