Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez kiábrándít?

Figyelt kérdés

Nektek visszataszító tud lenni ha a párod arcán van 1-2 pattanás ami csúnyább.. nem mindig csak néha előjön. vagy ugyanúgy tekintetek a párotokra mint a pattanás előtt?:)

14L


2010. szept. 6. 19:54
 1/7 Hajna88 ***** válasza:
51%

Ha szereted a párodat,akkor hogy juthat eszedbe ilyen kérdés????

Én nagyon szeretem a páromat,így egyáltalán nem zavar,ha akad rajta egy-két csúnyább ragya....

22/L

2010. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda problémáid vannak. Majd, neked is lesz ragya az arcodon ne félj, csak idő kérdése. Magadból is ki fogsz ábrándulni?
2010. szept. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem ugyanúgy tekintek rá, akkor megszűnik nekem szerelmemnek, barátomnak, férfinak, társnak lenni... Én kinyomom neki, ha látok egyet,visszataszitónak nem mondanám, de nem szép az tény. Azért azonban még nem lesz kevesebb ember a szemembe, főleg nem 2,5 év után egy ennyin fennakadni...
2010. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem az.
2010. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem neki van pattanása hanem nekem..:D

de amúgy csak kérdeztem hogy ti hogy vagytok ezzel mert a barátom is ezt mondta ..:D

2010. szept. 6. 20:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt mondta, hogy visszataszító? Akkor biztos valami 15 éves kis hülyegyerek lehet.
2010. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem mondta!!:) csak azon gondolkoztam hogy mit gondolhat valójában..:DD
2010. szept. 7. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!