Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged kiábrándít, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged kiábrándít, hogy a nők a gazdag pasikra hajtanak?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 06:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Nem.

Én addig fogok dolgozni ameddig gazdag leszek.:D

2010. okt. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
inkább csak elszomorít, mert aki így tesz az elég buta és korlátolt nő.
2010. okt. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én erősen cáfolom a kérdést! Sőt egyenesen kikérem magamnak! :D

A mai világba ahogy "eldurvultak" a helyzetek nagyon nem erre kéne utaznia minden hölgynek... :(

Sajnálom,hogy tényleg vannak még ilyen nők,akik ezt látják a férfiakban.

Ha az ember szerelmes,lehet tőlem a templom egere is,csak őt akarom,mindegy hol és mikor.

2010. okt. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
szerintem ez a dolog kétoldalú. az gáz, hogy sok nő a gazdag pasikra hajt, legalább 7es BMW és 100 millás kecó, DE, szerintem azzal semmi baj, ha az ember lánya azt is megnézi, van-e munkája az illetőnek, és hogy képes-e egy családot fentartani. nem kell, hogy gazdag legyen, de ha valaki gondolkozik már a családalapításon, akkor nem árt, ha meg tudja tenni élete párjával, és nem éhezik mellette gyes alatt. nem vagyok anyagias, de azért van egy határ. és nem sznobságból, de nem szívesen szülök olyannak gyereket, aki éppen a minimálbért megkapja, és semmi ambíció benne. nem így gondoltam régen, de most, hogy idősödök, látom már, hogy azért okosnak is kell lenni nem csak halál szerelmesnek. sok problémát okoz, ha nagyon de nagyon szegény az illető. a vőlegényem szorgalmas, nem keres rosszul ,de egyálatlán nem gazdag, van egy jónagy lakáshitelünk, én speciel nem tehetem meg, hogy nem dolgozom 3 évig. de ő olyan, hogy megtesz mindent, és nem keres rosszul. 23/L
2010. okt. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Igen kiábrándít nagyon,hogy csak az kell nekik akik eltartsák meg a szar telefonjaikat fizeti és nem is téged hív rajta hanem a haverjait a te pénzeden!Igen elszomorít hogy ha nem tudod pénzel tömni vagy ép a lakást fizetni már nem kellesz.Már nem az a világ van mint régen mikor a faterom dolgozott és 4 gyereket és anyut eltartotta mert akkor volt annyi pénz.Most örülhetsz ha van munkahelyed és ennyi pénzböl nem lehet eltartani egy családot egyedül.Igen elszomorit hogy ilyen nők élnek a világon akiket külön kéne zárni egy nyomortanyára életük végéig.
2010. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Általánosításra általánosítás: Téged kiábrándít, hogy a férfiak a nagy mellű, kerek fenekű, tökéletesen karcsú, szőke cicababákra hajtanak?
2010. okt. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
34%
Nekem nem kiábránditó,sőt,nekem pont az ilyen nőkre áll fel.Aki kihasznál,kicsit megkinóz,uralkodik rajtam.
2010. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne általánosíts.Én nekem pl nem számít. :)

18/L

2010. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fordítva vagyok bekötve biztos, mert például nekem volt egy férfi az életemben, aki sokkal jobban tetszett belsőleg, míg munkanélküli volt, mint amikor már dolgozni kezdett, főleg hogy utána pont fordítva lett, mert én lettem munkanélküli, de ő emiatt szakított is, hogy nem lehet rám alapozni. Úgyhogy fordítva is kiábrándító. 28L
2010. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem általánosítás, aki azt mondja nem így van az hazudik. Na jó...az kicsit túlzás, hogy gazdag pasi kell minden nőnek, de az igaz hogy szegény senkinek. Én nem vagyok szegény. Csak annyi a hátrányom, hogy nincs saját szobám hanem két testvéremmel osztozok egyen, és nincs autónk. Ez pont elég ahhoz, hogy a csajoknak ne kelljek. Volt egy barátnőm nem rég, ő is bevallotta hogy azért szakított velem mert nincs pénzem ide-oda vinni meg utazni meg nincs autóm hogy furikázzam. És "megnyugtatott", hogy minden lány ilyen, még ha tagadják is. Elszomorít a dolog, mert nem tehetek róla, ha egy olyan világban élünk ahol két egyetemi végzettségű szülőm nem tud úgy élni és eltartani a családját ahogy kellene. Mint mondtam nem vagyok szegény, de pont ott vagyok ami még nem elég a lányoknak.
2010. okt. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!