Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok nőt bántalmaznak otthon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőt bántalmaznak otthon?

Figyelt kérdés

Most nem feltétlen a verbális agresszióra gondolok, hanem a tettlegességre.

Érdekelne, hogy mennyire van jelen, mi váltotta ki, az elszenvedők mit éreznek és miért nem lépnek ki a kapcsolatból.

Tudom ,hogy van egy aluliskolázott és mélyszegénységben élő réteg....De a középosztályban is rengeteg ilyen eset van tudtommal.



2021. dec. 18. 15:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
0%

Szürke ötven árnyalata rajongók szerintem!

25f

2021. dec. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
Több, mint ami kiderül, sajnos - de kevesebb, mint amit a gyakorin spekulálnak néhányan. A legjobb az volna, ha a számuk 0 lenne.
2021. dec. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
15%
Úgy látom téged érdekel ez a téma, ezért tudsz róla ezt-azt. Engem pl nem annyira érdekel, ezért nem tudok róla. Biztos van ilyen eset, lehet nem is annyira kevés. Ez többnyire alkohol és kábsziproblémával szokott társulni. Abból van jócskán kishazánkban. Hülyéből is meg vagyunk rendesen szórva, az is gyakori ok.
2021. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
15%

1.: SOK nő igényli a szilaj tartást, mert ezt látta odahaza.

2.: SOK nő igényli a szilaj tartást, mert neki az a FÉRFI.

3.: SOK nő benyeli a szilaj tartást, mert apunál a pénz, akinél a pénz, annál a BMW, és a BMW jobb, mint a BKV.


Ráadásul SOK fiatal lány, hiába kis finomság, rondának találja magát, mert a suliban kinézik, és bántják, mert magasabb az átlagnál, vagy előbb menstruál, vagy nagy/kicsi a melle,.... És ezek a lányok lesznek ideggyengék, drogosok, vagdosósok, szeretetfüggők, és sokan prostik.

Pedig csak egy érett, FÉRFI partner kellene nekik, aki rádöbbenti őket, hogy csodálatos kis finomságok, nem pedig vesztesek.

2021. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy jön ide? A nő kéri a verést? Biztos van ilyen, de szerintem ebből kevés van. A fiatal lányos rész nem releváns.
2021. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%
A "finomság" jelző rendkívül sértő!
2021. dec. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
5%
Már akinek.
2021. dec. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
94%
A többségnek!!!
2021. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
13%
Mérjük fel egy külön kérdésben.
2021. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

A négyesnek minden kétséget kizáróan igaza van, ezt tapasztaltam, láttam, hallottam, stb.


A szürke 50-es részre reagálva (bár nem láttam és nem olvastam) a szubmisszív beállítottság és bdsm szexualitás egyáltalán nem azonos a bántalmazással. Az más dolog.


Én olyanokra gondoltam, hogy eldurran rendszeresen egy pofon, nem találkozhat a nő fiúbarátokkal, ha mégis, akkor verés, lelki és fizikai terror, ilyesmi.

2021. dec. 18. 16:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!