Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem visszakapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem visszakapni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
a Barátnőm kidobott másfél év után. mert hogy már nem tud megbízni bennem (megtudta, hogy más lányokkal ismerkedek- de csak ismerkedtem) és ö kiakadt, hogy én "eltitkoltam" és "hazudtam" neki... Szerintetek van még esélyem viszakapni? ő is szeret, mondta. csak attolfél hogy megint átb**szom
2010. szept. 6. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Esély mindig van, a kérdés csak annyi, hogy van-e értelme.
2010. szept. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
jol tenné a barinőd ha nem foglalkozna veled a továbbiakban nincs értelme,legalábbis nálam nem lenne.Ne akard visszaszerezni bocs,ne vedd el az esélyt töle hogy egy normális pasit megismerjen aki nem b@ssza át.Szegény sok csaj az ilyenek miatt sziv évekig,ahelyett tovább lépnének amikor annyian vagytok.Ha szereted hagyd élni s keress más szerencsétlent aki mellett ismerkedhetsz.Bocs csak öszinte vok elvégre válaszokat vártál.
2010. szept. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!