Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam vissza a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam vissza a barátnőmet? Azt mondja amikor velem van másra gondol, nem érzi már azt amit régen érzett, de én nem hiszek neki.

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj neki békét, és így 50% esélyed van h visszajön magától hozzád. Ha győzködöd meg zaklatod csak még jobban el akar menekülni tőled.
2011. okt. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

pedig hinned kéne.örülj neki,hogy nem azt mondja,hogy szeret és közben csinál finomságokat a hátad mögött.

20l

2011. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Uccsóval egyetértek..
2011. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első kettőnek igaza van.
2011. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Ez a helyzet volt nálam is.. győzködtem, naponta leírtam, hogy én őt még szeretem, satöbbi. Végül elegem lett, és békén hagytam. Pár napig nem írtam rá, aztán egy idő után ő keresett meg, beszélgettünk, nem volt semmi érdekes. De egy pillanatig sem éreztettem vele azt, hogy még szeretem. Aztán 1 hónap után elmondta, hogy neki nagyon fontos vagyok és kellek neki. Tehát szerintem is csak hagyd.

(Az már más téma, hogy ezután együtt voltunk félévet, és ismét dobott egy dúsgazdag hájas dög pasiért. Így innen is üzenném neked, hogy: A KURV.A ANYÁ.D!:).)

2011. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért hazudna ilyesmiről, ha szeretne?
2011. okt. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!