Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 eves lany vagyok, van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 eves lany vagyok, van egy baratom, aki 1 evvel idősebb, mint en es lassacskan mar egy eve vagyunk egyutt. Mar kezdtem azon torni a fejem, hogy jon a karacsony es fogalmam sincs, hogy mit lenne a legmegfelelobb ajandek szamara. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
parfüm szerintem nem rossz választás.vagy ha szereti az ékszeereket,gyűrű vagy karkötő,esetleg közös fotóalbumot csinálsz neki,pénztárca ilyesmik
2008. dec. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha szeret olvasni és azt is tudod, hogy miféléket, akkor valami olyasmi könyvet.


Ha szereti a zenét, és azt is tudod, hogy miféléket, akkor valami olyasmi MP3-at, CD-t, DVD-t.


Ha szereti a számítógépes játékokat, és azt is tudod, hogy miféléket, akkor valami olyasmit (2-3k Ft körül is lehet kapni nagyon sok jót).


Ha szeret rajzolni/festeni, akkor jó ötlet a különböző ceruzák/ecsetek/festékek/papírok.


De ha te magad is szeretsz kreatívkodni, alkothatsz is neki valamit saját kezűleg.

2008. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helo...Ha lassacskán egy éve vagytok egyutt, már tudnod kellene, hogy mire vágyik, esetleg tett e vmien megjegyzést, hogy mi hiányzik neki.

Parfumot csak akkor vásárolnák neki, ha tudom melyik illatot szereti.

A könyveket nem tartják sokan jó ötletnek, mert "nem olvasnak", de ha van egy kedvenc zenekara, énekese, és annak a biográfiáját megvásárolnad, szerintem örömmel olvasgatná.

Ha dohányos, és szép öngyujtónak is örulne...

Boxeralsót nem igazán vennék neki, mivel már rég óta egyutt vagytok, és mindenki a barátjának, csak azt vásárol így is...

2008. dec. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,nagyon hasznosak.Hat igen mar kene tudjam hogy mit vegyek neki,de nemreg volt a szulinapja, aztan kovetkezett a mikulas nem sokara jon az egy ev...mar kifogytam az otletekbol,ezert kertem segitseget.
2008. dec. 14. 15:24
 5/5 anonim válasza:
Én a közös programot javasolom, az mindig bejön.
2009. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!