Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Helyesen döntöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Helyesen döntöttem? (hosszú)

Figyelt kérdés

3 és fél éve voltam együtt a párommal. Első komoly kapcsolat, első szerelem. Szerettük egymást, ő is engem és tényleg meg akart adni mindent. Viszont betegesen féltékeny volt és rövid idő alatt teljesen bezárt engem ebbe a kapcsolatba. Nem lehettek barátaim, nem tölthettem tőle külön semmi időt, vagy ha mégis erre kényszerültem, folyamatos telefonos veszekedés volt a vége. Mindezek mellett hazudozott is, minden apróságról, teljesen megbízhatatlan, link alak volt. Majdnem havonta volt egy egy hatalmas, szakítás közeli veszekedésünk emiatt, de mindig azt mondta, megváltozik és én reménykedve ebben újabb esélyt adtam. Mikor "szakítottunk", sosem bírtam ki nélküle és még aznap visszamentem hozzá. Az utóbbi időben megsűrűsödtek ezek a veszekedések és szakításközeli állapotok, figyelmeztettem,hogy egyre jobban rezeg a léc. Úgy tűnt, tudomásul vette, de aztán mindig ment minden a régiben. Ezért végülis megtettem, végleg szakítottam vele. Nagyon nehéz volt, de józan ésszel végiggondolva ennek így nincs jövője és nem fog megváltozni,bármennyire is ígérgeti. Rengeteg fájdalmat okozott nekem a bizalmatlanságával, és nagyon sokmindent feladtam érte. Még csak 3 napja szakítottunk, de keres,kér,azt mondja, most tényleg megváltozik, adjak próbaidőt,stb. De attól félek,hogy ezzel már csak besóznám a sebet, és még rosszabb vége lenne, mint ami most van. Viszont örlődök, és nagyon szenvedek attól, hogy tudm, ő meg miattam szenved most. Bűntudatom van, pedig neki 3 és fél év alatt nem volt azért, amennyi szenvedést okozott nekem. És rettegek a hirtelen jött szabadságtól, mint amikor egy rabot engednek ki a börtönből. És nagyon rosszul érzem magam egyedül. Mit kellene tennem? Adjak még egy esélyt? Vagy ha nem, hogy tegyem túl magam ezen?


21/L


2010. szept. 7. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolom tudod mit kell tenned nem lesz konnyu de hat az elet mar csak ilyen ... szerintem nem kell felned a szabadsagtol nem olyan rossz az:) kitartas
2010. szept. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem semmiképp se bocsáss meg neki. Azt mondta hogy megváltozik de mégse tette. Hidd el most sem fog. Ahogy leírtad a dolgokat érződik hogy te sem voltál igazán boldog.(egy kalitkában senki sem lenne az) 3és fél év hosszú idő, sok az emlék de ami nem működik nem kell erőltetni. Mind a ketten túl fogtok jutni kis időbe telik majd de jobb lesz mint szenvedni. Ahhoz hogy túl tedd magad rajta nem kell hogy napi szinten beszéljetek mert nehéz lesz eltávolodni tőle. Barátok lehettek de az csak akkor működik ha már nem éreztek komoly dolgokat egymás iránt. Remélem segítettem és fel a fejjel:)
2010. szept. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

és ilyen pasiban mit lehet szeretni? Jól tetted, nem fog megváltozni, 3 éve ez megy folyamatosan? Tutira nem értékeli amit tettél érte.


Persze tudom hogy egyedül lenni rossz, sokan inkább bennemaradnak egy rossz kapcsolatban, minthogy véget vessenek, mert félnek egyedül

2010. szept. 7. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig, de szomorú történet, és sajnálom, majd biztos minden helyrejön.
2010. szept. 7. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
ennek a pasinak csak azért kellesz, hogy bezárhasson ebbe a kapcsolatba, ahogy írtad. szar most neked, de jól döntöttél.
2010. szept. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én egy 7 éves kapcsolatból léptem ki, ugyan ezért mint te kb. Egy hónapja vagyok egyedül és egyáltalán nem olyan rossz, mint amilyennek előszor gondoltam. Szabad vagyok, azzal beszélek, akivel akarok és hidd el, nem olyan rossz, más embereket megismerni. Neked is előre kell kézni és ne azzal foglalkozz mit hagytál magad mogott, mert őt úgysem fogod már érdekelni, még ha visszamész hozzá akkor sem. Szerezz barátokat, ismerkedj, élj...


25/L

2010. szept. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A hirtelen jött szabadság biztosan ijesztő 3 év bezártság után, de sose leszel teljes ember ha nem csinálod végig. Ha visszafogadod rabszolga leszel, és tönkreteszed magad. Ne legyen lelkiismeret furdalásod. Ha így viselkedett veled, akkor nem szeretett annyira mint te gondolod. Találj önmagadra, akkor találsz majd igazi párra, akit nem csak mankónak fogsz használni az életedhez, hanem igaz társad lehet.
2010. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak magadnak okoznál újabb csalódást, ha tényleg elhiszed a srácnak, hogy szándékában áll bármit megváltoztatni. Ismer téged, tudja jól, hogy mit akarsz hallani, ezeket elmondja, és ezen kívül más erőfeszítésre nem lesz hajlandó.
2010. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a megerősítést, bíztatást mindenkinek, el sem hiszitek, mennyit jelent olvasni ezeket!
2010. szept. 7. 11:18
 10/11 anonim válasza:
semmiképpen nem, hasonló volt 4 éves kapcsolatom vége... azóta a szabadság mindennél jobb... sok sikert!! és élvezd ki a fiatalság minden percét!!!
2010. szept. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!