Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mikor szűnt meg az az érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor szűnt meg az az érzés egy hosszú kapcsolat megszakítása után, hogy ugyan jól döntöttem-e?

Figyelt kérdés
Fél éve már, hogy külön élünk, de még mindig gyötör az érzés, hogy ugyan jól döntöttem-e?
2010. okt. 8. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig akkor szűnik meg ez az érzés, amikor jön egy újabb társ. Volt, hogy ezen rágódtam 3évig.
2010. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem kb. két év kellett a válásom után, hogy összeszedjem magam. 35 F
2010. okt. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha jön a másik..:)
2010. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem tudom,mi miatt szakítottatok,ki kezdeményezte,és azt sem,hogy mit takar a "hosszú kapcsolat",de szerintem nagyon sok idő el fog telni,mire leülepednek a dolgok.Akkor azonnal érzed a megkönnyebbülést,ha nagyon gáz volt már,és tarthatatlan az állapot.Ha ez az érzés nincs,akkor jó ideig fog még fájni,mert ezt egyfajta kudarcélményként éli meg az ember,hogy nem sikerült.Ha már másik kapcsolatban fogsz élni,lesz összehasonlítási alapod,és látni fogod,jól döntöttél e...
2010. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A pénz miatt szakítottam a volt párommal, aztán gyorsan bele mentem egy másik kapcsolatba, terhes lettem, ezen oknál fogva férjhez is mentem.

Viszont most pokol az életem, és a férjem egy alkoholista lett. Bánom, hogy nem az előző páromnak szültem gyereket, mert ő figyelmes, házias volt.

Hát elrontottam, nem kicsit, nagyon.

2010. okt. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A hosszú kapcsolat az 14 év házasság volt. Képbe került a részéről egy új szerelem, emiatt lépett le már egy fél éve. Két hónapja próbált volna visszafarolni a házasságunkba, de én úgy éreztem, hogy én már semmit nem tudok, és nem is akarok tenni ezért a kapcsolatért. De még mindig őrlődök, hogy jól döntöttem-e.
2010. okt. 8. 14:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elhagyott egy másik nőért, és még te agyalsz, hogy jól döntöttél-e?

Hát persze, hogy jól. Ha elhagyott, azt jelenti nem szeretett téged. Akkor mégis mi lett volna a helyes döntés? Hogy visszafogadod? És amint lesz lehetősége, újból lelépjen?

2010. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Igy már egészen más a helyzet,hogy ezt leírtad.Ha képes volt elhagyni,ne bánkódj miatta,hanem próbálj magadhoz méltó társat találni.Gondolom nem volt olyan kényelmes az új kapcsolat,csak ezt meg kellett tapasztalnia,most meg persze kaparná vissza magát.Nem szeretek így látatlanban ítélkezni,de lehet,hogy a megszokott dolgok hiányoztak neki. Úgyis örökre benned marad ez a tüske,szerintem lépj tovább
2010. okt. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A szakításkor, váláskor azonnal.

Ennek egy oka van, az utolsó kb. 1-2 év a házasságunkban maga volt a pokol. Mire kimondtam, hogy nem bírom tovább, már kiégett bennem minden jó érzés és érzelem. Határozott döntés volt, amit azóta sem bántam meg.

2010. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt is, mint minden elválást meg kell "gyászolni".

Nálam egy évig tartott válás után. Most 8.éve nevelem a fiam egyedül és nem panaszkodom. Semmit nem bántam meg! 16 év házasság+4 év együtt járás utánról beszélek.

2010. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!