Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy férfi az életemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi az életemben, akivel nem tudok dűlőre jutni! Azt mondja h nem akar tőlem komoly kapcsolatot, de fel szokott hívni a lakására, és ott történik köztünk egy-két dolog. Mit csináljak h komolyan vegyen? Én tiszta szívemből szeretem. 20/L

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 10:43
1 2
 1/12 Fülünyúl ***** válasza:
88%
Semmit. Nagy a valószínűsége, hogy csak egy kaland, ideiglenes szexpartner vagy a számára. Ha bármi komolyabbat akarna tőled, azt már tudtodra adta volna.
2010. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
55%
Én sok esélyt nem látok rá, hisz már megkapott, küzdenie nem kell érted. A pasik pedig szeretik a kihívásokat. Te pedig nem vagy számára kihívás, hanem egy tuti numera.
2010. szept. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Kis naiv vagy, nem értesz a szóból.Nem tehetsz semmit, ez egyoldalú szerelem.

Próbáld meg elfelejteni.

2010. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha bármit is akarna töled a szexen felül nem igy lennétek.Légy magabiztos és legyen benned annyi önértékelés hogy nem hagyod magad neki kihasználni.Könnyü préda lehetsz a számára ezért bánik veled ugy ahogy akar,te pedig futsz utána hisz szereted.Gondolom kalandbol akadtatok egymásba,ezek nem sülnek el jol sosem.

légy Erös Jellem.

2010. szept. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem! Ha egyszer meg is mondta hogy szexpartnernek kellesz akkor mit akarsz mit vársz, mire vársz?
2010. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem mondta h csak szexpartnernek kellek neki...

Ezért nem értem a dolgokat...

2010. szept. 7. 11:02
 7/12 anonim válasza:
72%
Szerintem a válaszolók megmondták a frankót, ez a pasi sose lesz beléd szerelmes. Sajnos ezt el kell fogadnod. Keress egy másik pasit aki eltereli a figyelmedet róla, hogy elfelejthesd.
2010. szept. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
21%
Minek szaporítsam a szót? Csak ismételni tudnám az eddigieket!
2010. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rib@ncnak tart, akit néha erőfeszítés nélkül meg lehet izélni. A hátad mögött biztos kiröhögtet a haverjainak is fellengzős szövegekkel.
2010. szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pj0tr ***** válasza:
A sorok között ott van, hogy csak szexpartnernek kellesz. Megmondta, hogy nem akar semmi érzelmi szálat, de fel-fel hív magához. És mondhatja, hogy hiszen ő meg is mondta. Bár nyilván morális szempontból azért mégiscsak kihasználja az "érzéseidet" iránta.
2010. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!