Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy 20 eves lany es egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy 20 eves lany es egy 40 eves ferfi kozott hosszutavu, komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 23:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
ha mindkét fél akarja, és nem zavarják őket az előítéletek, akkor lehet, persze.
2011. márc. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
63%
fontos:ha egyedülálló vagy elvált akkor nem akadály...nem árt ha infot szerez a lány h a férfi előző barátnői milyen életkorúak ...sosem lehet tudni ha mind ilyen fiatalok az már beteges lehet..nem árt az óvatosság..az ilyen férfi már érett, ennél fogva tapasztalt, manipulatív..de persze lehet..én is a hasonló korú vagy idősebb férfiakhoz vonzódom mint tetileg mind pedig intellektuálisan..bár még párkapcsolatom nem volt így tapasztalatot nem tudok megosztani..lehet, de csak óvatosan
2011. márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
13%
és még leteremtetettek a nők, amikor olyan kérdést írtam ki, hogy mi okból jönnek össze 10 évnél idősebb pasikkal:O, erre tessék..
2011. márc. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
33 es 39 kozott voltak eddig a bartanoi (felesege!!!)...nem tudom eldonteni, hogy valoban a szerelemes-e, vagy csak fel akar szedni egy fiatal lanyt, akivel villoghat...hmmm
2011. márc. 26. 00:11
 5/29 A kérdező kommentje:
Tudod a legtobb nonek fontos a biztonsag( es nem feltetlenul az anyagiakrol van szo)...es talan ugy erezzuk, hogy egy idosebb, tapasztaltabb ferfi mindezt megtudja adni nekunk...
2011. márc. 26. 00:13
 6/29 anonim ***** válasza:
33%
mire te 40 leszel ő addigra egy 60 éves trottyos öregember. gondolom 40 évesen még akarsz szexelni...
2011. márc. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
47%
azt 60 évesen még beakaszthatja a ráncos bránert : D
2011. márc. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

Tok jo mindennap van egy ilyen kerdes:)


Amugy,hogy a kerdesedre is valaszoljak en 20 vagyok apam 40 szoval gondolhatod mar,hogy en mit gondolok rola ;)

2011. márc. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:
75%
mióta ismered...??ha már hosszabb ideje..ismered a családját..ha már együtt vagytok legalább fél éve és még nem mutatatott be vagy nemm beszélt rólad akkor vaj van a füle mögött..egyáltalán ..csak találkozgattok néha vagy gyakori..ő hív vagy te..rád néz a szeme is mosolyag vagy csak a szája..boccs a sok kérdésért de csak ugy tudok segíteni ha töb infot mondaszz..ha nem ismered tul hosszu ideje még bármi kisülhet a dologbol csak ne add magad könnyen...a legfontosabb h mindig megőrizd a méltóságod..ha ugy érzed vmi nem stimmel akkor ott már rég gond van..kérdezz rá és figyeld hogy reagál a mimikáját a reakcióidőt..de az ösztön ritkán téved..de az is lehet h csak önbizalomhiányos vagy
2011. márc. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
3honapja ismerem, az edesanyja ismer, a legjobb baratai ismernek...de nem tudom, hogy, hogyan viselkednek, ha en nem latom oket...
2011. márc. 26. 00:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!