Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez menyire elítélendő a TE...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez menyire elítélendő a TE szemedben?

Figyelt kérdés
Ha van egy férfi, aki anyagilag támogat 2-3 felsőoktatásban tanuló lányt, ez által lehetővé téve számukra a diploma megszerzését, ami által a későbbiekben talán ő lehet a gyermeked tanára, vagy az anyukád életét megmentő orvos.

2021. dec. 28. 03:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
A szememben ez a kurvázás piedesztálra emelése. Ilyen jedi elmetrükk saját magadon, hogy elfogadhatóbbá tedd saját magad számára is, hogy pénzért fekszenek le veled nők. Ebben az az igazán elítélendő, hogy úgy csinálsz mintha még te lennél Teréz anya, és a te élvezkedésed másodlagos, te csak segíteni akarsz.
2021. dec. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
95%
Támogat? A semmiért? Ha jószívűségből teszi, dicséretes, ha szexért, undorító.
2021. dec. 28. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
89%
Aki ilyen szintig visszaél a másik ember anyagi kiszolgáltatottságával, az tőlem nem érdemli ki azt, hogy emberként tekintsek rá. Számomra az ilyen egy szubhumán féreg, nem több.
2021. dec. 28. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
93%
Kérdés, hogy akkor is volt-e prostitúció, amikor nem voltak anyagilag kiszolgáltatva az emberek?
2021. dec. 28. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
#4: ezt az anyagi kiszolgáltatottságtól mentes időszakot te a történelem melyik időszakára teszed?
2021. dec. 28. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
63%

#3

Ha a nő belemegy, akkor ez mitől visszaélés? Sőt, nemhogy belemennek, ők keresik a támogatókat, senki nem kényszeríti őket. Szerintem ami mindkét félnek jó, az másra nem tartozik, de ha a páromról kiderülne, hogy előttem lányokat támogatott, magyarul prostizott, biztosan dobnám.

2021. dec. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Ezzel a gondolkodással a végén kiütöd a keresztény kurzus regnáló kormányát. Egy szebb világ jöhetne el, ha a kérdező mondaná meg mi legyen.
2021. dec. 28. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
36%
jó kérdés #5, nem tudom. Van egy illúzióm, hogy egyes törzsi társadalmakban nagyobb egyenlőség lehetett esetleg. Mondjuk nem volt pénz, vagy nem volt kamat rajta... de nem tudom.
2021. dec. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
88%
Ha semmit nem kér cserébe, csak kiemel 2-3 tehetséges, de szegény lányt (viszont akkor miért csak lányokat? Fiúk nem jók?) akkor az nagyon dícséretes, jó ember lehet az illető. Ha cserébe szexet kér, ami valószínűbb, akkor mindahányan vannak rohadnak belülről, de nagyon nem foglalkozok ilyen emberekkel, megyek tovább.
2021. dec. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem nem elitelendő! Én a masik oldalon vagyok. Nekem volt ilyen kapcsolatom a fősulin, és magyon szép emlékeim vannak rola! Egyáltalán nem csak a szexről szolt a dolog.
2021. dec. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!