Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon elítélendő dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elítélendő dolog ha közel 40-hez vonz egy 23 éves fiatal férfi?

Figyelt kérdés

Leírom röviden: Van a munkahelyemen egy fiatal srác akivel sok időt töltünk együtt. Eleinte csak a beosztásunk miatt, de már keressük egymás társaságát. Sosem jöttek be a nálam fiatalabb férfiak, pláne ennyivel, de ő a korát leszámítva teljesen az esetem. Na, meg rettentően rendes, segítőkész és nagyon érett a korához képest. A megnyilvánulásaiból úgy jön le, hogy ő is vonzódik hozzám, de nem bízom el magam, mert mégiscsak 15 év különbség van köztünk.

Ami aggaszt, hogy mások szemében nagyon elítélndő lenne, ha bármi is lenne köztünk. Van 1 vele majdnem egykorú gyerekem is. Tudom, hogy ki kéne vernem a fejemből, de nem megy. Állandóan rá gondolok. Mit csináljak, hagyjam a francba (úgyse menne)?


2021. ápr. 3. 10:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem elítélendő, csak furcsa. Nekem 43 évesen 35 alatt már szinte kölyöknek számítanak, egy huszonévest meg végképp nem tudnék "férfi" jelzővel illetni, max srác. De neked kell eldöntened, ha vonzódtok és ez kölcsönös, akkor hajrá. De ne éld bele magad semmi komolyabba.
2021. ápr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben, bár nem a munkahelyen, ott totálisan kizárnám az ilyen "affért".

Viszont..a srác 28 éves volt, tehát idősebb mint az Általad írt. 5 év nagyon sokat számít ebben a korban. Tudom, mert nekem is van egy fiam aki huszonéves.

Én a helyedben a munkahely miatt eleve kizárnám, sosem lehet tudni mi szivárog ki, kizárt,hogy valaki nem venne le egy cinkos pillantást.


Irtam,hogy voltam hasonló helyzetben, ennek ellenére az adott srácról kapásból lebeszélnélek. Ha vonzódsz a fiatalabbakhoz inkább egy idegennel ismerkedj e célból, akivel semmit nem osztasz meg magadról, tart amíg tart, szól amiről szól.. és elfelejthetitek egymást.

2021. ápr. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy eddig én sem tudtam, hogy vonzódom hozzájuk. Talán nem is...ő a kivétel. Eddig csak nálam idősebb párjaim voltak. Őt viszont teljesen érettnek látom, érettebnek az átlag 20-as korosztálynák.

Tudom, hogy nagyon nem helyes, de teljesen bekattantam.

2021. ápr. 3. 10:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább ezzel van a baj. Mert ő meg szexpartnernek kezel maximum. Ha "beléd is szeret", lefog lépni egy idő után. Ez már nem tartható korkülönbség. Szóval akkor menj bele ha ezt el tudod fogadni.
2021. ápr. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg hiába próbálnánk mi itt lebeszélni, ha lesz alkalmad élsz vele.

Bármilyen érett, akkor is 23 éves. Te pedig 40 körül. Ahogy Te leveszítetted a fejed Ő is megteheti, bármilyen megfontolt. Gondolj bele ha kiderül ez a munkahelyeden..mennyire fogsz "népszerű" lenni?Még ha nem is érdekel, de bizonyára nem akarsz megválni a munkádtól sem.

2021. ápr. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg. Nem minden 20 éves éretlen, és nem minden 40 éves érett.
2021. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Férfi oldalról volt már hasonlóban részem.

Komoly kapcsolatként nem biztos, hogy müködhet, nem valoszinü, hogy együtt fogjátok leélni az életeteket. De ideig oráig ,jó lehet, feltölthet, adhat egy kis önbizalmat.

Az egyetlen gond az, hogy egy munkahelyen vagytok.Ha vége lesz, rossz lesz egymás mellett dolgozni. És ez kortol független.

2021. ápr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

"Inkább ezzel van a baj. Mert ő meg szexpartnernek kezel maximum. Ha "beléd is szeret", lefog lépni egy idő után. Ez már nem tartható korkülönbség. Szóval akkor menj bele ha ezt el tudod fogadni"


Igen, meséld már el hogy honnan a p.csából tudod te hogy ki mit akar?


26 éves vagyok, komoly, együtt vagyok egy 46 éves nővel. Nem a pénze miatt, nem a szex miatt. Hanem mert szeretem. És rettegtem hogy az elején a korom ne legyen befolyásoló tényező.


Felszínes hülyék mindig idejönnek magyaráznim, szánalmas.


Tudod létezik olyan szerelem ami nem a kor függvénye, de lehet neked csak az jutott hogy anyuci szabja meg hogy csak veled egykorúval lehetsz, a többi féle szerelem az nem szerelem

2021. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kerdezo, ne masok velemenye alapjan donts mar! Foleg hogy nem latnak a te fejedbe, sem a sraceba. Te erzed hogy mennyire komoly a pasi szandeka (vagyis majd ha kapcsolatba lesztek egyszer, akkor erzed ugyis) es az alapjan merlegelj, donts. A szerelem az szerelem. Csak sok sotet idiota azt hiszi hogy ami eltero a megszokottol az mar nem is lehet az. Ne hallgass rajuk
2021. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8-9-es válaszolónak:kivételek mindig vannak,de általánosságban szexkapcsolat,vagy pár együttlét alakul ekkora korkülönbséggel. Én pl arról sem olvastam,hogy mennyire kölcsönös ez a vonzalom..
2021. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!