Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet egy ilyen nő gondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet egy ilyen nő gondolkodását, szemléletét változtatni?

Figyelt kérdés

Barátnőm szerint a nőnek annyi a dolga, hogy ellássa a házimunkát, szüljön, gyereket neveljen. A férfié pedig hogy dolgozzon, pénzt keressen, és fizessen mindent.

Ez mennyire normális?


Én mindig abban hittem hogy mindkét fél egyenlő arányban vegye ki a részét mindenből a házimunkán, gyereknevelésen át a pénzkeresetig, a költségek vállalásáig.


Ő azt mondja ez a normális amit ő gondol, mert náluk mindent az apja finanszírozott, az anyjának nem kellett semmit fizetnie, amikor dolgozott a fizetéséből sem kellett semmit leadni.


2021. dec. 29. 12:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Miért karaod megváltoztatni?


Miért számit az, hogy mi a normális?

Ha az ő élete ilyen és működik akkor az miért baj?


A mi családunkban van ilyen is olyan is, és mindegyik életstílus normális, amíg működik és boldogok benne az emberek.

2021. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%

Máshogy látjátok a világot, nem vagytok egymáshoz valók.


Mindkettő alternatíva jó, amíg mindkét fél ugyanazt akarja. Te is a saját mintád szerint élnél és a barátnőd is a sajátja szerint.


Én is ugyanazt gondolom egyébként, mint te. Egyenlő megosztás a munkában, a házimunkában és a gyereknevelésben is.

2021. dec. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudod megváltoztatni.
2021. dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Azért számít mert egy fizetésből nem fogunk tudni ketten megélni, hárman pedig főleg nem.
2021. dec. 29. 12:21
 5/22 A kérdező kommentje:
És nem mellesleg én pl szeretek házimunkát végezni, de neki ez nem tetszik mert azt mondja ez nem a férfi dolga
2021. dec. 29. 12:23
 6/22 anonim ***** válasza:
94%
Írhatod még, más a felfogásotok. Azt sem értem, hogy jöttetek össze.
2021. dec. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze. Megváltoztatni erőszakkal pedig soha nem szabad a másikat. Ő nem akar változni, és te sem.
2021. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tole hogy akkor válásnál szivesen menne e az utcára 2 gyerekkel munka nélkul.
2021. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Ezeket nem tudod megváltoztatni.

Látott otthon 20 évig egy mintát, amivel ráadásul egyet is ért. Nincs az a hatalom, ami meg tudná változtatni a gondolkodását.

Ennek a kapcsolatnak sajnos nincs jövője.

2021. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem illetek össze, az emberek alap értékrendjét nem tudod megváltoztatni.
2021. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!