Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szex az exel? Mi lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exel? Mi lehet még ebből?

Figyelt kérdés
19-ben mentünk szét (én szakítottam vele) azóta volt nekem is más neki is... Tavaly nyáron ismét szét mentek (ami elvileg elég sűrű k megtortent) akkor mi ősze keveredtunk ismét. Egy ideig csönd én se kerestem ő sem. Nem rég szakítottak, azóta 2x ősze jöttünk, ott aludtam nála... Mennyire szeretett azt a csajt akivel együtt volt, de ha szét mentek egyből futott hozzám? Most, hogy végleg szét mentek, ismét jön. A bunkó, kotozkodo, idióta megnyilvanulasokat nem tartok igényt, viszont a nornalis, értelmes válaszokat, segítséget előre is köszönöm szépen! N29
2021. dec. 29. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mi lenne?? Semmi !!az ex az ex!
2021. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Csak szexre kellesz/kellettél neki, mert már nincs kapcsolata
2021. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem sincs jelenleg kapcsolatom, meglepetést nem tud okozni mivel már nagyon jól ismerem (anno együtt éltünk)
2021. dec. 29. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Ex-szel, úgy a helyes, vagy esetleg Excel, de az más tészta.
2021. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ez sima ügy lehet
2021. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Osszejartok, azt jól van.

Legalább is addig amíg nem lesz valamelyikőtöknek valakije.


Ha újra is kezdenetek szerintem nem működne már.

2021. dec. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, h komoly kapcsolatot akar.
2021. dec. 30. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

"Mennyire szeretett azt a csajt akivel együtt volt, de ha szét mentek egyből futott hozzám? Most, hogy végleg szét mentek, ismét jön."


Téged most az érdekel, hogy mennyire szerette a csajt? Inkább tedd fel magadnak azt a kerdést, hogy mennyire szeret téged?

Csak azért jön, mert tudja, hogy te is benne vagy. Sokkal könnyebb nálad a dolga, nem kell udvarolgatni, nem kell energiát, pénzt befektetni, te akkor is ott leszel szexre. Ne képzelj bele sokat, akár éveid is elmehetnek erre, ha újra és újra beengeded az ágyadba.

2021. dec. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!