Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok, akiknek heti 1-2 találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akiknek heti 1-2 találkozóra van csak igényük, ők hogy akarnak majd együtt élni a párjukkal?

Figyelt kérdés
Tényleg vannak olyanok, akik full szerelmesek és komolyan gondolják a dolgot, mégis ők heti max 2 napot akarnak találkozni, van, aki a nem talis napokon beszélgetni sem akar. Ők tervezik egyáltalán az összeköltözést és ha igen, hogyan? Hiszen akkor mindennap, minimum reggel és este egy légtérben kell lenniük.
2021. dec. 30. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyetem miatt nem fér be több együtt töltött idő . Orvosi mellett alig van másra időm .

Az összeköltözés más , ott nem kell plussz időt utazásra , stb.szánni.

2021. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Az egy dolog, hogy nem fér bele több találkozó, de az már intő jel szerintem, hogy a többi napon nem is beszéltek. Vagyis heti 1-2 nap találkoztok, amúgy meg le se sz.r. Ebből nem sok esély van, hogy idővel komoly kapcsolat és összeköltözés legyen.
2021. dec. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Tök normális heti 1 vagy 2 tali. Egyáltalán nem normális viszont, hogy nem chateltek/telefonáltok minden nap, akár találkoztatok aznap, akár nem!
2021. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Talán mert az együttélés azért kicsit más. Neked nincs semmi dolgod a párodon kívül?
2021. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha egyébként lenne több ideje rá, de nem akar többet talizni, akkor biztos lehetsz benne, hogy nem szerelmes.
2021. dec. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó :D Még évekkel ezelőtt mondjuk volt egy exem, aki a kevés találkozót igényelte, de legalább mindennap beszéltünk. Másoknál viszont látom, hogy így van és ennyi az igényük, így gondoltam, aki hasonlóan érez, tud válaszolni. Amúgy meg nyilván az együtt élő párok is csinálják a saját dolgaikat napközben, de feltételezem, hogy ilyenkor a minőségi idő több, mint ami a heti 1 pár órás találkozó alatt lenne.
2021. dec. 30. 20:12
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, akit szeret az ember az mindig hiányzik. Az egy dolog, hogy elfoglalt, de egy sor megírása, az összebújás, vagy a szex mindig előjön.

Aki heti max. 1-2 alkalmat akar veled lenni, és soha nem keres, az nem párkapcsolatban gondolkozik, sőt lehet nem is független!

2021. dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
26%
Simán. Randizós időszakban kértem külön férjem, hogy több napig ne beszéljünk. Hónapokig húztuk mire összejöttünk. Szeretem, nem kéne más, de neha jobb lenne pár nap nélküle
2021. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyon magamnak való vagyok. Itt is sokszor beszélgetnék emberekkel, de nem akarok írni, mert ha eltűnök, utána nem lehet folytatni.
2021. dec. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Igen, én is ilyen vagyok nőben. Egyszerűen nincs igényem, időm és energiám többre. Ha találkozunk a pasimmal, mindig órákat készülődöm, istennőként nézek ki, legjobb formámban vagyok és imád velem lenni, nagyon jó a szex is, de a hét mindennapján ezt nem tudnám kiviteleznim, ugyanis dolgozom, suliba járok, rengeteg dolgom van és egyedül is szeretek lenni. inkább heti pár minőségi találka, amikor mindketten top formában vagyunk, mint mindennap leharcolva, stresszesen, fáradtan, ami a kapcsolat halálához vezet.
2021. dec. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!