Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudok tenni ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ha a barátom gyerekesen meg furán viselkedik sokszor?

Figyelt kérdés

28 évesek vagyunk mindketten. Nekem már voltak több éves kapcsolataim, de neki még nem volt komoly barátnője. Amikor megismertem egy udvarias, kedves, gondoskodó férfit láttam benne, udvarolt, vacsorázni, moziba vitt, jókat beszélgettünk, működött a kémia. Most 3 hónapja vagyunk együtt és amióta hazaköltözött a szüleihez, azóta sokszor furán viselkedik.

Már alig akar szexelni velem, mindig én kezdeményezek hogy legyen valami. Inkább menne szívesebben a haverjaival bárhova. Ő sokszor bújik hozzám, hogy cirógassam, de ő nem szokott engem ölelgetni, szeretgetni, sőt a mai napig rosszul alszik ha együtt alszunk, nem ölel át, inkább elhúzódik alvás közben. A jövőt illetően nem nagyon vannak tervei sem. Sokszor nem veszi észre, ha valami bántót mond, amivel megsért engem (pl együttalváskor: menjek már arrébb, mert nem lehet tőlem elférni az ágyon, aztán meg nevet…) vagy ha eszünk és én pici adagot eszek, akkor “viccelődve” rám szól, hogy ne egyek annyit, mert dagadt leszek. Vagy ha én odabújok hozzá, megölelem, lenne egy meghitt pillanat, akkor ő viccből “megráz” meg csipked. Olyan is volt már, hogy viccből hozzám vágott egy párnát, én partner akartam lenni, így visszadobtam, erre ő rászorította a párnát a fejemre, kissé erősebben mint kellett volna… (utána persze kapcsolt és bocsánatot kért). Szóval így mindent elhülyéskedne, csak elég balfsz módon… Nem vagyok humortalan meg sótlan, de már idegesít, hogy nem érzi a határát a “viccelődésnek”, mikor lehet és mikor kell finoman bánni egy lánnyal… Ilyenkor mit lehet tenni?


2021. dec. 31. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Pl összepakolsz és lelépsz.

Miért kell ilyen felesleges kérdésekkel fárasztani a népet?

Nyilvánvalóan nem működik a kapcsolat, és nem javítható.. Ez esetben szakítani kell.

Milyen meglepő a megoldás igaz?

2021. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Azért írják be , mert sírva vígad a magyar 😁


Jó pár ilyen semmilyen vagy toxikus kapcsolat miatt bírnak , kivàncsi vagyok hogyha ebből mennyi farcol ki , ha megírod neki hogy nem működik hosszútàvon amiben ő most èl.

2021. dec. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is kicsit ilyesmi a barátom, néha a komoly dolgokat elhulyeskedi, aludni ő sem nagyon tud velem, de alapvetően is rosszul alszik, úgyhogy nem miattam nem tud. Mondd meg neki, hogy kicsit próbálja meg komolyabban venni az adott helyzetet, vagy ha komolyságát igényel a téma, akkor előtte szólj neki, hogy próbálja meg így kezelni. Ezek nem fatális hibák.
2021. dec. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%
Vagy megacélozod a mimóza lelkedet, vagy keresel mást. Egyébként nem akarlak elkeseríteni, rengeteg pasi egy nagyra nőtt gyerek, akit tudni kell kezelni. Lehetsz te is vagányabb bátran!
2021. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, ha rengeteg pasi gyerek, mint ahogy leírod, nem csodálkozom, hogy soknak nincs kapcsolata.
2021. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem passzoltok ennyi. Ismeroseim kozott van ilyen pasi es a baratnojenek tetszik, h ilyen vele a pali."legalabb nem unalmas" ahogy mondani szokta. Én mar sikitofraszt kaptam volna ettol. Bár ott eroszakos parnara nyomas nem volt...
2021. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod neki többször, elismétled, hogy ez így nem jó.
2021. dec. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

anyuci megadja neki amit kell

..

2021. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
orrba vered
2021. dec. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!