Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a lent részletez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a lent részletezett esetemről?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel csak párszor találkoztam, akkor sem beszélgettünk igazából, csak nagyon-nagyon keveset. Külsőre nem is fogott meg akkor, a találkozásokkor egyáltalán nem is tekintettem rá úgy mint egy potenciális párra, csak mint embertársamra. Aztán elutazott a lány külföldre. Én pedig az elutazása után mindössze néhány órával rájöttem hogy nekem ő kell. Úthenger erejével döngetett át rajtam egy nagyon boldog érzés (életem eddigi legszebb érzése! nem kérdés számomra.) hogy megtaláltam azt, aki tényleg kell nekem. Utánna napokig, hetekig álomképek futottak a fejemben, milyen szép is lenne vele lenni, vele élni. De igazából nem volt fonalam elindulni lány után, meg értelmetlennek tűnt is az egész, hiszen nem is ismertem komolyabban hogy ki is ő. (Az ilyen iwiw, facebook meg egyéb dolgokon nincs fenn a lány, nem találtam elérhetőségét.) Elkönyveltem hogy csak belehabarodtam és gondoltam majd elmúlik.... A hónapok szépen felezgették a fájó, de valahol örömteli érzést.

Viszont az utolsó találkozásom a lánnyal már fél éve volt és fél éve még mindig ha egy szép lányra nézek, eszembe jut ez a múltbéli lány és máris nem érdekelnek más lányok, még mindig csak ő az akire lehetséges páromként gondolni tudok. Egyszerűen nem tudok más lány felé lépni. Mint egy lezáratlan kapcsolat miatt.

Pár hete volt egy álmom, amiben találkoztam ezzel a lánnyal és bejelentette hogy terhes tőlem (sőt már harmadik gyereket várja tőlem) és én akkor álmomban elhittem az érvelését hogy ez tényleg így van. De tény hogy gyereket vár tőlem iszonyúan boldoggá tett álmomban. És ébredés után is valahogy oly szépnek tűnt a gondolat, hogy családunk lehet...

Aztán meg pár napja újrahallottam egy dalt, amit akkor hallgattam jópárszor utoljára mikor még a "megtaláltam életem párját" jellegű érzések eufóriája járta át lelkem. Pontosabban csak első 15 másodpercét voltam képes most meghallgatni számnak, mert annyira dobogni kezdett a szívem, egyszerűen sokkot kaptam mert rám zúdult újra ez a szép érzés, illetve ennek beteljesületlensége. Ekkor rájöttem, hogy habár eddig sem tudtam más lányra nézni, igazából sokkal mélyebb a seb mint gondoltam, és csak eltereltem a figyelmem más dolgokkal róla az utóbbi hónapokban, válójában sehol sem tartok a téma lezárásával.

És mostmár annyira elegem van ebből a "fogságból" hogy tényleg azon gondolkozok felkutatom ezt a lányt hogy megismerjem, hogy végre "kiábránduljak" belőle....


2010. szept. 7. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szimpi, hogy ennyire kitartó vagy. :)

Keresd meg a lányt mindenképp! Aztán kitudja, lehet, hogy Ő is hasonlóan érez. Esetleg olvassa ezt az oldalt, és megtaláljátok egymást. :) Sok szerencsét!

2010. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az álom nem jelent semmit, legtöbbször a vágyaid/félelmeid kelti 'valóra'. Jobb lenne, ha egyelőre elfelejtenéd, és próbálnám másokkal is beszélgetni, találkozni. Lehet megtalálod bennük is, amit keresel. Nem tudom miért ment el a lány külföldre, de talán egyszer visszajön, akkor lesz ami lesz. Azért, ha megtalálod véletlen az elérhetőségét, ne tétovázz.
2010. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen-igen:)

próbáld megkeresni a lányt:)

veszteni valód nincs mert ha tényleg annyira összeilletek akkor ezt ő is biztos látni fogja he pedig nem neked való akkor meg legalább eltudod felejteni

sok sikert:)

2010. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva meglepődtem hogy hárman elolvasták a regénnyi szövegelésem és még értelmet is találtak benne :)


Köszönöm nektek a tanácsokat. Erőt adtatok, hogy járjak a végére a dolognak. Mert tényleg olyannak látom a dolgot, hogy ezen lány közbenjárása nélkül nem tudok kimozdulni ebből a helyzetből...

A másodikhoz: próbálkoztam már több más lánnyal ismerkedni, hátha új láng tud kialakulni, de ők csak addig tudnak felejtetni, míg velük vagyok. Pont mint ha bármit mással elütném az időt. Nem tudok valódi, tartós érzelmet táplálni más iránt.

2010. szept. 8. 23:17
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. vagy csak még nem találtad meg a megfelelőt :) kitartás, mindenki megtalálja a párját, nefélj :D
2010. szept. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!